Üretkenliğinizi arttırarak vakit kazanmanızı sağlayacak 5 uygulama!

Gün içinde size fazladan vakit sağlayacak uygulamaları derledik...

Bu uygulamalar gerçekten üretkenliğinizi arttıracak, belki hayatınızı kolaylaştıracak, her gün az az olsa da zaman geçtikçe size bayağı bir vakit kazandıracak uygulamalar. Burada listeleyeceğimiz her uygulamayı indirmeseniz bile telefonunuzda 1-2 tane bu tarzda uygulama varsa size hakikaten “Üretkenlik” isminde bir klasör açtırabilecek uygulamalardan bahsedeceğiz bugün. Hazırsanız başlıyoruz.

 

Pocket

Pocket, her telefonda olması gereken uygulamalardan biri diye düşünüyoruz. Zaten Apple, boşuna “Olmazsa Olmazlar” içerisine almıyor herhalde Pocket’ı. Hani bazen internette takılırken başlığı dikkatimizi çeken ve bu yüzden okumak istediğimiz ancak o an okuyabilecek durumda olmadığımız yazılar vardır ya. Heh, Pocket tam da onlar için var işte. Pocket, istediğiniz bir makaleyi kaydedip, daha sonra internetiniz olsa da olmasa da okuyabileceğiniz bir uygulama. Malum, günümüzde sosyal medyada o kadar çok şey paylaşılıyor ki, internette bir kez gördüğünüz bir şeye bir kez daha rastlamak gerçekten çok zor.

 

Swipes

Bir ‘yapılacaklar listesi’ uygulaması olan Swipes; basit kullanımı, sade tasarımı, aynı zamanda anımsatıcı ve not tutucu işlevi de görebilmesi ve gece modunun güzelliğiyle bizim gözümüzde bu tarz uygulamaların bi’ tık üstünde yer alıyor. He, tabii bu tarzda çok pahalı olan muhteşem uygulamalar var ancak ücretsizler arasına işinizi en iyi göreceklerden biri Swipes diyebiliriz.

 

Paper

İlk olarak şunu söyleyelim: Paper, yalnızca iOS’te yer alan bir uygulama. Sıradan bir not alma uygulamasından çok daha fazlası olan Paper, not alma işlevinin yanı sıra size; grafik hazırlama, listeleme, sunum hazırlama ve daha birçok şeyi sunan bir uygulama.

 

1Password

1Password, tüm şifrelerinizi sizin için hatırlayan, güvenli bir şekilde depolayan bir uygulama. Tüm şifrelerinizi kategorilendiren ve çok basit bir kullanıma sahip 1Password, sürekli şifrelerini unutanlar için biçilmiş bir kaftan.

 

Evernote

Evernote’u çoğu kişi biliyordur zaten ama biz yine de kendisine listemizde yer vermek istedik. Not alma olayını çok farklı bir boyuta taşıyan Evernote, daha sonra hatırlamak isteyeceğiniz her şeyi saklamak için ideal yer diyebiliriz. Kaydettiğiniz şeyler arasında arama yapabilme ve her türlü cihazdan ulaşabilir olması, Evernote’u farklı kılan özelliklerden bazıları.

Kategori
TEKNOLOJİ
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER