Türkiye’nin EN İYİ haber uygulaması BUNDLE’da 10 BİN TAKİPÇİYE ulaştık!

Herkese teşekkürler...

Belki bilmeyenleriniz vardır diye baştan söyleyelim: Bundle, Türkiye’nin en çok kullanılan ve en iyi haber uygulaması. Milyonlarca habere ve içeriğe ulaşabileceğiniz uygulamada biz de Geyikdolu olarak yer alıyoruz.

Bundle’a girmemizin üzerinden 1 sene gibi kısa bir süre geçmişken uygulama içinde tam 10 bin takipçiye ulaştık! Bu başarımızda katkısı olan herkese tek tek teşekkürü borç biliriz. Böyle etmenler bizi motive ediyor ve her anlamda kendimizi geliştirmemizi sağlıyor.

Bundle’a da bize bu imkanı verdiği için teşekkür ederiz. Eğer Bundle kullanmıyorsanız kesinlikle indirin ve bizi de kaynaklarınız arasına eklemeyi unutmayın.

iOS için buraya tıklayarak, Android için buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra arama yerine “Geyikdolu” yazarak veya “Oyun & Geek” kategorisine girerek bizi kaynaklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

İçeriklerimize Keşfet bölümündeki “Oyun & Geek” kategorisinin öne çıkanlarından da ulaşmanız mümkün.

Daha nice takipçilere birlikte ulaşmak umuduyla. Hem ilerde “Biz en başından beri takip ediyoruz!” diye arkadaşlarınıza hava atarsınız belki, kötü mü olur?

Teşekkürler ve sevgilerle.

Kategori
DİĞER GEYİKLERTEKNOLOJİ
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER