2019 YILININ en iyi APP STORE UYGULAMALARI belli oldu! (APP STORE BEST of 2019)

Apple'ın düzenlediği etkinlikle açıkladığı en iyi uygulamaları aktardık...

2019 yılını geride bırakmak üzereyiz. Her yılın sonunda olduğu gibi konu fark etmeksizin her yerde ‘2019 yılının…’ diye başlayan yıllık değerlendirmeler görmeye başladık bile. Apple da geri kalmamış bu konuda ve New York’ta düzenlediği özel bir etkinlik ile App Store’un 2019 yılı baz alındığında en iyi uygulamalarını seçmiş.

En iyi iPad uygulamasıyla başlayalım. Dijital bir not defteri olarak tanımlayabileceğimiz Flow by Moleskine bu kategoride ilk sırada yer alıyor. En iyi Mac uygulaması etiketinin sahibi, bir tasarım uygulaması olan; Affinity Publisher. En iyi Apple TV uygulamasının The Explorers olduğu etkinlikte, en iyi iPhone uygulaması ise bünyesinde arttırılmış gerçeklik desteği bulunduran fotoğraf uygulaması Spectre Camera seçildi.

Oyunlara geçersek; en iyi iPhone oyunu Sky: Children of the Light seçildi. Sırasıyla en iyi Mac, iPad ve Apple TV oyunları ise GRIS, Hyper Light Drifter ve Wonder Boy: The Dragon’s seçildi.

Apple aynı zamanda bu yıldan itibaren aynı MTV, Billboard ve buna benzer kuruluşların yaptığı gibi müzik ödülleri de dağıtacak. Şimdilik sadece ismen bu ödülleri açıklayan Apple, Çarşamba günü bu ödülleri sahiplerine vereceği bir tören düzenleyecek. Ödül alacak isimler şu şekilde; yılın şarkısı ödülü Old Town Road ile Lil Nas X, yılın çığır açan sanatçısı Lizzo, yılın en iyi global sanatçısı Billie Ellish.

Kategori
HABERTEKNOLOJİ
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER