Ubisoft, Yeni Assassin’s Creed Oyununu Amazon İlanıyla Sızdırmış Olabilir

Amazon'daki ilan her şeyi ortaya çıkarmış olabilir...

Ubisoft, kendi Almanya Amazon hesabından verdiği ilanda yeni Assassin’s Creed oyununun adını ve temasını resmen sızdırmış olabilir.

Sızdırmış olabilir diyorum çünkü Ubisoft, bildiğiniz üzere geçen sene oyun içi görüntü olduğu iddia edilen sızıntıdan sonra bir açıklama yapmamış ve sessiz kalmıştı. O yüzden bu bilgilerin ne kadar doğru olduğu tartışılır tabii.

Yalnızca, oyunun Viking temalı olacağı bir de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X platformlarına 2020 yılında çıkacağı söylenmişti.

Ancak ardından Amazon gibi prestijli bir sitede de, Ubisoft kendi hesabından yeni oyunu olduğu düşünülen Assassin’s Creed Ragnarok isimli ilanını sızdırınca, bu iddiaların pek de asılsız olmadığı düşünülüyor.

Sitede yer alan ilanda Ubisoft’a ait “Assassin’s Creed Ragnarok” isimli bir oyunun listelendiği görülüyor. İlanda oyunu alırken üç farklı seçenek görüyoruz: Birincisi Standart Edition, ikincisi Gold Edition ve üçüncüsü de Valhalla Edition.

Burada özellikle Valhalla Edition’a dikkat çekmek istiyorum. Nedeni The Division 2 oyununda -bulanınız vardır ya da çeşitli YouTube videolarından izlemişsizindir- müzede bir yerlerde başlığı Valhalla olan ve elinde Assassin’s Creed’den aşina olduğumuz “Apple of Eden”ı tutan bir Vikingli’nin posterine de rastlamanın mümkün olması.

Yine dediğim gibi bu sızan bilgilerin doğruluğu tartışılır. Ancak akıllardaki sorular önümüzdeki E3 ile birlikte cevaplanacaktır zaten. Biz de şimdiden yeni Assassin’s Creed oyununu merakla bekliyoruz.

Kategori
HABEROYUN
Uğur Salim Demirtaş

Teknoloji, film ve dizi meraklısı. Oyun delisi. Uyku uyuyamaz, uyursa da uyanamaz. Meslek seçimi konusunda dişçilik ile yazılımcılık arasında kalacak kadar kararsız. Takıntılı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER