The Division 2 Geliyor!

Ubisoft yaptığı bir canlı yayında "The Division 2"yi müjdeledi...

Ubisoft The Division’a bir devam oyunu olacak The Division 2’yi duyurdu. Yaptıkları bir canlı yayında şirket, oyunu Massive Entertainment, Red Storm ve Ubisoft Reflections gibi The Division’ın yaratıcı stüdyoları tarafından geliştirileceğini söyledi. Henüz tam olarak nasıl olacağı bilinmese de orijinal oyundan The Division 2’ye aktarım yapılabilecek. Şirket oyunun full içeriğini E3 2018’te açıklayacağını da belirtip başka bir detay vermedi.

İlk oyunun yayınlanmasından 2 sene sonra, Ubisoft The Division 2’yi duyurmaya hazırlanıyor. Bu noktada detaylarımız çok sınırlı fakat kesin olarak bildiğimiz şey oyunun, ilk oyunu yapan stüdyolar tarafından geliştirileceği.

Oyunun haberi ilk olarak 4-Traders adlı web sitesine sızdı ama zaten Ubisoft’un kendi sitesinde The Division 2’ye ait bir logo bulunmuştu.

Ubisoft’un The Division’ı devam ettirme fikri tabii ki de bir sürpriz olmadı. Çıkış zamanında oldukça eleştirilse de, 2 yıldır Ubisoft ve Massive bu eleştirileri düzeltmek için çok çalıştı. The Division muhteşem bir oynanış ve görselliğe sahip olsa da, oyun sonu içerikleri oldukça sınırlıydı. Hikaye tamamlanınca yapılabilecek tek şey PvP sistemiydi. Oyuncular haliyle daha geniş bir oyun istiyorlardı. Geçtiğimiz Aralık’ta piyasaya sürülen tamamı ücretsiz olan güncelleme gelecek yenilikleri vurgular nitelikteydi.

Yeni oyunun gelmesiyle birlikte, Ubisoft aynı zamanda eski oyunu desteklemeye devam edeceklerini söyledi. Yeni oyunun çıkmasına daha var, ama yeni oyun çıktıktan sonra bile The Division’a güncellemeler gelmeye devam edecek.

The Division 2 hakkında henüz başka bir bilgimiz yok. Ama PS4, Xbox One ve Playstation platformlarına çıkacağından eminiz. The Division 2 hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için takipte kalın!

 

Kategori
OYUN
Yağmur Yüksel

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, öğretmen ve çevirmen. 4 yaşından beri oyun oynuyor, durdurulamıyor. Stanley Kubrick, Star Wars, Harry Potter ve Crash Bandicoot vazgeçilmezlerinden sadece birkaçı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER