Red Dead Redemption 2 tekrar ertelendi…

Beklemekten yılmayan bizler, Red Dead Redemption 2’ye Ekim’de kavuşacağız.

Rockstar’ın yaptığı açıklamaya göre, Red Dead Redemption 2, 26 Ekim’e ertelendi. Rockstar’ın online gazetesinde aşağıdaki açıklama yayınlandı:

‘’Red Dead Redemption 2’nin 26 Ekim 2018’de çıkacağını duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Bu gecikme dolayısıyla hayal kırıklığına uğrayan herkesten özür diliyoruz. Oyunun daha önce çıkmasını umuyorduk fakat son düzenlemeleri yapmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Sabrınız için sizlere içtenlikle teşekkür ediyoruz ve oyunu oynadığınızda beklediğinize değmiş olduğunu düşünmenizi umuyoruz. Bu sırada, yayınladığımız oyun içi ekran görüntülerini de incelemeyi unutmayın. Önümüzdeki haftalarda sizinle daha çok bilgi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.’’

Bu gecikme oyunun ikinci gecikmesi. Normal şartlar altında 2017’nin sonbaharında çıkması planlanan oyun önce 2018 baharına ertelendi, şimdi de 2018 sonbaharına. 2 fragman dışında bir şey görmediğimiz oyunun GTA Online gibi çok oyunculu bir modu ve isminin de Red Dead Online olacağını biliyoruz.

Rockstar muhtemelen oyunla ilgili daha fazla detay vermeyecektir, ama olur da verirse biz size döneriz. Oyunun çıkmasına daha çok var. O yüzden şimdilik aşağıdaki ekran görüntüleriyle yetinmek zorundayız!

Kategori
OYUN
Yağmur Yüksel

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, öğretmen ve çevirmen. 4 yaşından beri oyun oynuyor, durdurulamıyor. Stanley Kubrick, Star Wars, Harry Potter ve Crash Bandicoot vazgeçilmezlerinden sadece birkaçı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER