PlayStation Plus Şubat ayı oyunları belli oldu!

Daha fazla bedava oyun!

2018’in ilk ayında birbirinden güzel oyunlar hediye eden PS Plus’ın Şubat ayı ücretsiz oyunları belli oldu. Geçtiğimiz ay Deus Ex: Mankind Divided ve Batman: The Telltale Series gibi dev oyunları ücretsiz olarak vermişti, Şubat ayında da abonelerini sevindirmeye devam ediyor PS Plus.

Şubat’ın 6’sından itibaren PS4 kullanıcıları ‘Knack’ ve ‘Rime’ oyunlarını ücretsiz olarak alabilecekler. Knack, Mark Cerny ve Sony Japonya iş birliği ile geliştirilen bir oyun. Rime ise geçen sene çıkmış oldukça renkli ve tatlış bir oyun.

PS3 kullanıcıları ise bir platform oyunu olan Spelunker HD ve sıra bazlı bir rol yapma oyunu olan Mugen Souls Z oyunlarını bedava alabilecekler. PS Vita için ise 2 boyutlu bir oyun olan Exile’s End ve taktiksel RPG Grand Kingdom ücretsiz. Aynı zamanda PS Plus aboneleri PSVR için özel olarak geliştirilmiş Starblood Arena’ya 6 Mart tarihine kadar neredeyse bedava denilebilecek bir indirimle sahip olabilecekler.

Ocak ayının bomba oyunları Deus Ex: Mankind Divided ve Batman: Telltale Series’i almak için çok sınırlı gününüz kaldı. Şubat ayı oyunlarının tam listesini ise aşağıda görebilirsiniz.

 

PS 4

  • Knack
  • Rime

PS 3

  • Spelunker HD
  • Mugen Souls Z

PS Vita

  • Grand Kingdom (PS4 Cross-buy)
  • Exile’s End
Kategori
OYUN
Yağmur Yüksel

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, öğretmen ve çevirmen. 4 yaşından beri oyun oynuyor, durdurulamıyor. Stanley Kubrick, Star Wars, Harry Potter ve Crash Bandicoot vazgeçilmezlerinden sadece birkaçı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER