PLAYSTATION PLUS ocak ayı ücretsiz oyunları belli oldu!

Oyunları yazdık, oyunlar hakkında ufak bilgiler de verdik...

PS Plus kullanıcıları için Ocak ayının ücretsiz oyunlar belirlendi. Ücretsiz oyunların yanında, kısa bir süreliğine, PS4 oyuncuları için de Deus Ex: Mankind Divided ve Batman: The Telltale Series bu ay için bedava olacak.

Deus Ex bu ay için PS Plus’ın en çok konuşulan oyunu. Distopik bir evrende geçen siberpunk bir oyun olan Deus Ex’te, Adam Jensen adlı karakteri canlandırarak, ister gizli bir şekilde isterseniz de bir ölüm makinesi olarak teröristler yakalıyorsunuz.

Telltale Games’in Batman oyununa gelecek olursak; hikayenin ilk sezonu olan bu oyunda Bruce Wayne’in alter egosu ile olan savaşı işleniyor. Verdiğiniz kararların sonuçları hikayenin bütününü değiştireceği için çok dikkatli olmalısınız!

Ocak ayının diğer bir ücretsiz oyunu, Kuzey Amerika’da yaşamıyorsanız alabileceğiniz bir parti oyunu olan That’s You. Aynı zamanda oynamak PlayStation VR gerektiren StarBlood Arena da bu ay için ücretsiz.

PlayStation 3 ve PS Vita oyuncuları için bu ay hediye verilecek oyunlar ise aşağıdalar. Eğer siz de bir PS Plus üyesiyseniz, oyunlarınızı PlayStation Store’u ziyaret ederek alabilirseniz.

 

Ocak Ayı PS Plus Ücretsiz Oyunları

 

PS4

Deus Ex: Mankind Divided (PS4)

Batman: The Telltale Series (PS4)

StarBlood Arena (PS VR required)

Uncanny Valley (Vita Cross-Buy)

That’s You (Europe only)

 

PS3

Sacred 3

Book of Unwritten Tales 2

 

PS Vita

Psycho-Pass: Mandatory Happiness

Uncanny Valley


Yazan: Yağmur Yüksel

Kategori
OYUN
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER