“NE İŞİ VAR?” diyebilirsiniz ama Usain Bolt PES 2018’de yer alacak

Pro Evolution Soccer'dan ilginç bir hamle...

PES ekibi artık insanları nasıl oyuna çekeceğini şaşırdı. Baştan söyleyelim: FIFA varken PES oynanacak oyun değil. Ancak adamlar ilginç bir şey yapmış, bize de sizinle paylaşmak düşer. Zaten bunun yapılmasının amacı da tam olarak bu değil mi? Bakın, adamların bedavadan reklamını yapmış oluyoruz şu an. Yapmak da istemediğimiz için başlamadan tekrar söylüyoruz: FIFA alın, FIFA oynayın, FIFA’yı sevin.

Tamam efsane koşucu Usain Bolt PES 2018’de yer alacak dedik de nasıl olacak bu iş? Bilenler biliyordur, PES’te myClub diye bir olay var. Maçlar yaparak kazandığınız paralarla kendi takımızı kurabildiğiniz bir özellik. FIFA’daki Ultimate Team gibi düşünün. Konami, Usain Bolt’u oraya eklemiş işte. E, normal takımların kadrosunda olacak hali yoktu herhalde.

Usain Bolt’un oyundaki özelliklerine gelecek olursak; kendisi sol kanatta oynuyor. Hızı ise size “PES” dedirtebilir. Tamam tamam, kapatmayın siteyi ya. Çok iğrençti biz de biliyoruz ama bu şakayı yapmasak gerçekten içimizde kalırdı. Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özrümüzü dileyip devam edelim. Bolt’un hızı ve patlama gücü 99, genel ortalaması ise 75 olacak. Oyun tarihinin en hızlı oyuncusu konumuna yerleşse de zirvede yalnız değil. 13 sene önce çıkan PES’te, Inter’de oynayan Obafemi Martins’in hızı da 99’du.

PES 2018, 12 Eylül’de Kuzey Amerika’da, 14 Eylül’de Avrupa’da ve 19 Eylül’de Avustralya’da piyasaya sürülecek. PES’in yayınladığı Usain Bolt tanıtımını da aşağıya iliştiriyoruz. İlgisi olan varsa izler.

Kategori
OYUN
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER