HOGWARTS MEKTUBUMUZ GELDİ!

Yıllardır beklediğimiz oyun neredeyse çıkıyor!

Birlikte büyüdüğümüz, arkadaşlığı ve dostluğu öğrendiğimiz, 90 nesli olarak sinemada izlediğimiz ilk film ‘Harry Potter’ ne yazık ki çok uzun zaman önce sona erdi. Ama biz hayranları hala bir devam filmi, oyunu, dizisi bekliyor olacağız ki fan yapımı birçok senaryosu var Harry Potter evreninin. Pokemon Go’dan sonra biz Potterhead’ler hani bana hani bana diye dolaşıyoruz yıllardır. Neyse ki biz de artık istediğimiz mobil oyuna kavuşacağız. Bir arttırılmış gerçeklik oyunu olan Pokemon Go gibi bekliyorduk Harry Potter oyununu da fakat oyun karşımıza bir rol yapma oyunu olarak çıkıyor.

Warner Bros. tarafından kurulan bir alt dal olan Portkey Games’in çıkaracağı oyun, bizi 1980’lerin Hogwarts’ına götürüyor. Hogwarts’ta bir öğrenci olarak yaşayacağımız, dersler alacağımız bu oyunda ne yazık ki filmdeki ana karakterler ile oynayamayacağız, ama onun yerine McGonagall’dan ders alabilecek ve Bill Weasley ile karşılaşabileceğiz!

Seçimlerin tamamen bize bırakıldığı bu rol yapma oyununda, seçimlerimizin sonuçlarına da katlanmak zorundayız her RPG’de olduğu gibi. Çok oyunculu olarak çıkacak bu mobil Harry Potter oyununda ırkımızı ve kişisel özelliklerimizi seçebilecek; istersek cadı, istersek büyücü olabileceğiz. 2018’de ilk olarak IOS platformuna gelecek olan oyunun Android’e de çıkacağı kesin. Fiyatını ve başka birçok özelliğini bilmediğimiz canımız Harry Potter oyununu ve ayrıntılarını merakla bekliyoruz!

Ayrıca, oyunun yayınlanan son fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz. Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!

 

Kategori
OYUN
Yağmur Yüksel

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, öğretmen ve çevirmen. 4 yaşından beri oyun oynuyor, durdurulamıyor. Stanley Kubrick, Star Wars, Harry Potter ve Crash Bandicoot vazgeçilmezlerinden sadece birkaçı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER