God of War yönetmeni çıldırdı, NETFLIX istiyor!

God of War yönetmeninin oyunun dizi olmasını istiyor...

God of War oyununun yönetmeni Cory Barlog, oyunun diziye uyarlanarak Netflix’te yayınlanmasını istiyor.

The Witcher, Netflix’te büyük başarılara imza atarak bir bakıma diğer oyunların da önünü açmış oldu. 76 milyon gibi belki de Netflix‘in bile beklemediği bir izlenme sayısına ulaşmayı başardılar. God of War oyununun yönetmeni Cory Barlog da bu başarıdan güç almış olacak ki, kendi yönettiği oyunun da dizi olarak Netflix’e katkı sağlayacağını düşünüyor. Barlog, geçtiğimiz günlerde Twitter’da bir sayfanın sorduğu “Hangi oyunu Netflix tarzında yapılmış bir dizi olarak görmek istersiniz?” sorusuna God of War cevabını yapıştırmış.

Sonra da bu tweete cevap vererek, “Bu bir ipucu veya gönderme değil. Ben sadece oyunlardan, güzel diziler yapılabileceğini söylüyorum. Çünkü onların fantastik dünyalarında karakter ile uzun sürü vakit geçiriyorsunuz. Diziler bu yönden oyunlara benziyor, karakterler ile ilişkide olmak gibi. Filmler ise onlarla sadece bir randevuya çıkmak gibi.” 

Yani anlayacağınız ortada herhangi bir görüşme bile yok ama Cory Barlog, yönettiği oyunun dizisini izlemekten büyük keyif alacağını söylüyor. Tabii bizler de öyle. Hem kim istemez ki God of War gibi bir oyunun güzel şekilde yapılmış dizisini izlemeyi?

Kategori
DİZİHABEROYUN
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER