Elite Dangerous’a Yeni Güncelleme Geliyor

Yeni güncellemenin betasına gelin birlikte göz atalım...

Son zamanların en çok oynanan ve en gerçekçi uzay simülasyonu Elite Dangerous’a yeni bir güncelleme geliyor. Beyond isimli, Mart’ın sonunda çıkacağı söylenen bu güncellemeye, oyuncular daha erkenden erişebilecekler. Yapımcı firma Frontier Developments Beyond: Chapter One için 25 Ocak’ta başlayacak bir açık beta tasarladıklarını söyledi. Uzayın boşluğunda tamamen serbest olduğunuz Elite Dangerous’a gelecek olan yeni güncelleme aynı zamanda oyuna bazı hedefler ekleyecek. Güncelleme gruplar için Wing görevleri, daha güzel gezegenler, Chieftain isimli yeni bir savaş gemisi ve görev ödülleri içeriyor. Aynı zamanda aşağıdaki tatlış uzaylılara da yeni güncelleme ile birlikte sonsuz uzayda rastlayabilirsiniz!

Wing görevleri oyuncuları hedef kovalamaya zorlayacak gibi duruyor. Aynı zamanda oyuncular yaptıkları takaslar hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak; daha önce ziyaret ettikleri sistemleri görebilecek ve işlerini daha iyi planlayabilecekler. Yapımcı firma Frontier’in söylediğine göre Chapter One oynanışı geliştiren birçok güncelleme barındırıyor bünyesinde. Yeni görev ödüllerine ek olarak suç ve ceza sisteminin değiştirildiğinden de sıklıkla bahsediyor Frontier.

Beta bütün Elite Dangerous oyuncularına açıkken, bazı kısımlar Horizons ek paketine sahip olmayanlar için ulaşılamaz durumda olacak. Oyunu tamamen olmasa da kısmen değiştirecek bu güncellemeyi merakla bekliyoruz!

Kategori
OYUN
Yağmur Yüksel

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, öğretmen ve çevirmen. 4 yaşından beri oyun oynuyor, durdurulamıyor. Stanley Kubrick, Star Wars, Harry Potter ve Crash Bandicoot vazgeçilmezlerinden sadece birkaçı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER