ELECTRONIC ARTS’ın yeni STAR WARS oyunundan ilk fragman geldi!

Yeni Star Wars oyununun fragmanı ve çıkış tarihi elimizde. Buyrun...

Jedi: Fallen Order’dan sonra acaba Electronic Arts’ın yeni Star Wars oyunu nasıl olacak diye soranlara işte Star Wars Squadrons’un fragmanı geldi ve çıkış tarihi de duyuruldu.

Oyunun detaylarına gelecek olursak oyun bizi Return of the Jedi ve The Force Awakens arasında geçen bir hikayeye götürüyor. Oyunda hem tek oyunculu hikaye hem de çok oyunculu modu olacak. Eğer yayınlanan haberler doğruysa oyun çapraz platform desteğine sahip olacak, ayrıca bilgisayar ve Playstation 4 için de VR desteği olacak.

Evet oyunlar gelecek nesil için gelmiyor. Peki gelelim fiyata, Squadrons tam bir oyun fiyatıyla çıkmıyor, normal AAA oyunlar 60$ etiketinde çıkarken bu oyun 40$ olarak çıkıyor.

2 Ekim 2020 tarihinde karşımıza çıkacak oyunun oynanışı 18 Haziran tarihinde EA Play etkinliğinde gösterilecek.

Oyun ile ilgili görüşlerime gelecek olursak, daha oynanış fragmanını görmeden konuşmak doğru olmaz lakin oyun ile ilgili beklentim oldukça az.

Gerek EA çatısı altında çıkması olsun gerekse Battlefront II’de zaten bulunan bir modun geliştirilmiş olarak önümüze sürüleceğini düşünmem bu beklentiyi azaltıyor. Oyunun 40$ olması “Battlefront II ama sadece uzay savaşı” düşüncemi doğrular niteliğinde. Hadi gelin tüm bu yargıları yıkıp 18 Haziran’da gerçekleşecek EA Play’i bekleyelim.

 

Yazan: Serkan Çetinkaya

Kategori
HABEROYUN
Konuk Yazar

Sen de konuk yazar olup yazılarını Geyikdolu'da yayımlamak istiyorsan, sitemizdeki ilgili sayfayı ziyaret edip yazını bize gönder!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER