CALL OF DUTY’e BATTLE ROYALE modu geliyor, detayları burada!

PUBG ve Fornite sayesinde son zamanların popüler olan modu COD'a geliyor...

Oyunları biraz takip ediyorsanız denk gelmişsinizdir: Efsane Black Ops serisinin dördüncü oyunu olacak Call of Duty: Black Ops IV’de; H1Z1, PUBG, Fortnite gibi oyunlardan alışık olduğumuz ve severek oynadığımız “BATTLE ROYALE” modunun olacağı söylentileri doğru çıktı.

Blackout adlı bu modda büyük çaplı bir harita üzerinde eski oyunlardan, Black Ops’dan Zombies’e kadar, kara, deniz ve hava araçları bulunuyor olacak.

Büyük çaplı dememin sebebine gelecek olursak bu mod; karakterleri, silahları ve ekipmanları, artı Black Ops’un tarihi boyunca çizilen favori haritaların -bunlara Zombies’inkiler de dahil- parçalarıyla Nuketown’dan 1500 kat büyük bir haritaya sahip olacak.

Treyarch oyunla alakalı fazla detay vermese de araçların Battle Royale’ın büyük bir parçası olması fikrini oldukça beğendim ve bu yıl çok değişmiş olsa da Call of Duty mekanikleriyle bu tarz bir oyun oynamak oldukça heyecanlı olacağa benziyor.

Blackout moduyla alakalı bildiklerimiz, duyduklarımız ve ona karşı olan hislerimiz şimdilik bu kadar. Haziran’ın 12-14’ünde olacak E3 fuarına kadar tabii. Orada daha detaylı bilgileri edinip size de aktarırız. Fragmanı da aşağı bırakıyorum, detaylı incelemek isteyenler seyredebilir. Ha bu arada, oyun 12 Eylül’de çıkış yapacak.

Ee, siz ne düşünüyorsunuz bu mod hakkında?

Kategori
OYUN
Uğur Salim Demirtaş

Teknoloji, film ve dizi meraklısı. Oyun delisi. Uyku uyuyamaz, uyursa da uyanamaz. Meslek seçimi konusunda dişçilik ile yazılımcılık arasında kalacak kadar kararsız. Takıntılı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER