Rapçi LIL UZI VERT, müziği bıraktığını açıkladı: “HER ŞEYİ SİLDİM!”

Detayları derledik...

1994 doğumlu Lil Uzi Vert, son zamanlarının en popüler rapçilerinden. Özellikle 2017’de çıkardığı son albümü “Luv Is Rage 2”deki “XO Tour Lif3” isimli şarkısının YouTube’da 300 milyonu aşkın izlenmesi var. Bu albümle çok fazla ödül de kazandı. Migos ile birlikte yaptıkları ortak çalışma “Bad and Boujee”de de 900 milyondan fazla izlendi. Tabii bu kadar büyük rakamlar haliyle inanılmaz bir şöhreti de beraberinde getiriyor. Lil Uzi Vert, bu şöhreti istemiyor olacak ki, eski günlere dönmek istediğini belirterek müziği bıraktığını söyleyen bir yazı paylaştı Instagram’da.

“Her bir destekleyenime tek tek teşekkür etmek için vaktinizi almak istiyorum. Ancak müzikle işim bitti. Her şeyi sildim. Normal olmak istiyorum… 2013’e geri dönmek istiyorum. Teşekkürler, sizi seviyorum.”

 

Lil Uzi Vert, zaten 2018 yılını sakin geçirmişti ve solo olarak yalnızca “New Patek” isimli tekliyi çıkarmıştı. İnsanlar, “Her şeyi sildim” dediği için bu yıl yayınlanması beklenen “Eternal Ateke” isimli albümün kayıtlarını sildiğini düşünüyor. Albümün parçalarını bazı yerlerde ufak ufak dinletmişti ve albüm hakkında bazı bilgiler vermişti, o yüzden bu kararı şaşırtıcı oldu dinleyicileri için.

Anlaşmalı olduğu şirket Atlantic Records‘tan henüz konu hakkında hiçbir açıklama gelmedi. Zaten Uzi’nin attığı bu hikaye dışında bilinen hiçbir detay yok.

Acaba Uzi, temelli olarak müziği bıraktı mı yoksa şu ana kadar müziği bıraktığı açıklayan birçok sanatçının yaptığı gibi, bir ara verip geri dönecek mi? Bunu zaman gösterecek ama siz yine de konu hakkında ne düşündüğünüzü ve Uzi’nin akıbetinin nasıl olacağıyla ilgili tahmininizi yorum atarak belirtmeyi unutmayın!

Kategori
HABERMÜZİK
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER