FORTNITE oynayan ÜNLÜ RAPÇİLER!

Dünyanın en popüler oyunu Fortnite'ı oynayan rapçileri derledik...

Fortnite şu anda dünyanın en popüler oyunu, hem de açık ara. Oyunun aktif oyuncu sayısı ve oyunla ilgili yapılan organizasyonlara bakınca bunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. PUBG ile birlikte battle royal oyunlarının popülerliğini çok iyi değerlendiren Fortnite, muadili PUBG’den sonra çıkmasına rağmen onu geçmeyi başardı. Ninja gibi inanılmaz takipçi sayılarına sahip yayıncıların da oyunu oynamasıyla oyun ününe ün kattı. Haziran ayı raporlarına göre Fortnite 125 milyon online oyuncu sayısını geçmeyi başardı. Andre Drummond, Gordon Hayward, Paul George gibi NBA yıldızları da oynuyor Fortnite’ı ancak benim bugün sizlerle paylaşmak istediğim oyunu hangi rapçilerin oynadığı. Takip edenler zaten biliyordur ama yine de söylemekte fayda var: Ninja’nın Twitch’te yaptığı bir yayına Drake ve Travis Scott‘ın katılıp onunla Fortnite oynamasıyla Ninja 90.000 yeni aboneye sahip oldu ve ayrıca yayın da 635 bin izlenerek Twitch rekoru kırdı. Kim bilir o yayından sonra Fortnite alan kaç kişi olmuştur? Drake ve Travis Scott dışında da oyunu oynayan birçok rapçi var. Kim onlar diye merak ediyorsanız aşağı alalım sizi hemen.

 

CHANCE the RAPPER

Chance the Rapper, attığı bir tweetle Fortnite’ın yaratıcılarına seslenmiş ve oyundaki dans hareketlerinin arkasına rap şarkıları koymalarını önermişti. Bu da oyunu oynadığının büyük bir göstergesi bence.

 

SMOKEPURPP

Smokepurpp direkt olarak attığı bir tweetle Fortnite oynadığını belirtmişti.

 

TRIPPIE REDD

Trippie Redd, Instagram’da paylaştığı bir videoda oyunu sabaha kadar oynadığı söyleyip kendisini “Fortnite God” olarak tanımlamıştı.

 

POST MALONE

Post Malone, Fortnite’ı deneyip beğenmeyenlerden. Bir hayranının sorduğu soruya Twitter üzerinden cevap veren Posty, Fortnite’dan ziyade PUBG’yi tercih ettiğini belirtmişti.

 

SKI MASK the SLUMP GOD

Ski Mask the Slump God, oyunu oynuyor ve sık sık Twitch üzerinden oyunu oynarken canlı yayınlar yapıyor.

 

LOGIC

Logic, katıldığı The Ellen DeGeneres Show’da “Drake, benimle Fortnite’da karşılaşmak istemez.” diyerek oyunu oynadığını açıkça belirtmişti.

 

Kategori
MÜZİKOYUN
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER