HAKKIMIZDA

Şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var: Bir, Geyikdolu nedir? İki, nasıl kurulmuştur?

Geyikdolu, fikir olarak 2015 yılında doğdu aslında. Tabii o zaman ismi Geyikdolu değildi, herhangi bir ismi yoktu. Biz filmleri, dizileri, oyunları, çizgi romanları, kısaca bu sitede bulabileceğiniz her kategoriyi yakından takip eden, aramızda bunun muhabbetini çevirmeyi çok seven arkadaşlardık. Ve bu muhabbeti ciddi bir biçimde yapamıyorduk pek. Konular ciddi olsa da hep “geyik” muhabbeti şeklinde ilerliyordu bizim muhabbetlerimiz. Dedik ki, bunu neden daha geniş bir kitleyle yapmayalım? Sitemizde pop-kültürün içinde barındırdığı neredeyse her kategori var ancak bizim bir konu sınırımız da yok. Bazen çok farklı içerikler de bulabilirsiniz bu sitede. Bu kadar geniş bir alanda geyik yaptığımız için Geyikdolu isminde karar kılıp sitemizi 2017 yılında kurduk.

Kimisi sitenin ismini görünce mizah içerikleri bekliyor. Hayır, bizim konularımız ciddi. Genelde size o konu hakkında haber veriyoruz ve bu haberleri sanki tanıdığımız arkadaşımıza verir gibi bir üslupla veriyoruz. Geyik muhabbeti yaparcasına yani.

Geyikdolu; film, dizi, oyun, çizgi roman, teknoloji ve müzik başta olmak üzere çok fazla konuda yazı okuyabileceğiniz bir yeni nesil içerik sitesi. Haberler, listeler, okuma/izleme rehberleri, film önerileri ve çok daha fazlası! Kısaca Geyikdolu, pop-kültürü takip etmek için uğramanız gereken yegâne platform!

Pop-kültür diyoruz ama yeri geliyor sitemizde hiç popüler olmayan konulara da yer veriyoruz. Çok ufak bir kitleye hitap edeceğini bilsek bile içimizden geliyorsa o içeriği mutlaka yazar yayınlarız. Biraz da üşengeç bir ekibiz ama kendimizi düzene sokmak için gerçekten çabalıyoruz.

Hadi görüşürüz, kendinize iyi bakın. Sık kullanılanlara Geyikdolu’yu ekleyin, canınız sıkıldığında girip mutlaka bi’ bakın. Aman ha, arayı açmayalım sakın.