Yeni SUICIDE SQUAD filminin kadrosu belli oldu!

Hangi karakterleri göreceğiz belli oldu, biz de hemen yazdık...

İlk çıkan Suicide Squad üzerine çok da konuşacak bir şey yok. David Ayer yönetmenliğindeki film, DC’nin sosyal medyada konuşulsun, GIFler dönsün diye çektiği bir filmden öteye gidememişti. Will Smith‘in Deadshot’ı ve Margot Robbie‘nin Harley Quinn karakterleri dışında da öyle aman aman iyi bir şekilde izlediğimiz karakter yoktu. Jared Leto‘nun Joker karakterini sadece 8 dakika izlerken, Cara Delevingne‘nın Enchantress karakterini ‘villain’ olarak dakikalarca izlemiştik. David Ayer de daha sonradan Joker yerine Enchantress’ı ana villain yaptığı için pişman olduğunu belirtmişti.

Yavaş yavaş ikinci filme gelelim. DC, David Ayer’den memnun olmayacak ki ikinci film için onunla anlaşmadılar. Yerine Marvel’ın seneler önce attığı tweetler için işine son verdiği Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn‘ı getirdiler. Gelelim kadro konusuna. Öncelikle bu film bir devam filmi olmayacak, bunu belirtmekte fayda var. Hatta isminin de The Suicide Squad şeklinde olacağı söyleniyor, Suicide Squad 2 değil yani. Margot Robbie dışında ilk filmden hiçbir ismi göremeyeceğiz. Özellikle Will Smith’in oynamayacak olması DC adına kötü bir haber. Will Smith olmasa da Deadshot karakteri bu filmde de olacak. Karaktere bu kez Idris Elba hayat verecek. Margot Robbie’nin oynadığı Harley Quinn’i de ilk film kadar görmeyi beklemeyin. Hatta hiç yer almama ihtimali bile söylentiler arasında. Ayrıca Collider‘ın haberine göre Harley Quinn ve Deadshot dışında The Suicide Squad filminde Peacemaker, King Shark, Ratcatcher, Poka-Dot Man karakterlerini göreceğiz. James Gunn’ın Peacemaker için Dave Bautista‘yı filme dahil etmek istediği konuşuluyor. Bunun gerçekleşmesi halinde Bautista’nın Guardians’taki rolünün akıbetinin ne olacağı bilinmiyor.

Karakterler ilk filme göre düşük gibi görünse de kağıt üzerinde ben James Gunn’ın Marvel’da yaptıklarını düşününce iyi işler yapabileceğini düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz hep beraber.

Kategori
FİLMHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER