Yeni SPIDER-MAN filmi “FAR FROM HOME” hakkında bilmeniz gereken her şey!

Elimizde ne varsa yazdık...

Spider-Man’in haklarının tekrar Marvel’a geçmesiyle Tom Holland’ın canlandırdığı liseli örümceğimiz evrene dahil olmuştu. Civil War’daki muzip tavırlarından sonra kendisinin solo filmini görmeyi de çok istemiştik. Sonunda gördük. Bazıları “çocuk” filmi olduğunu söyleyerek eleştirse de benim oldukça hoşuma gitmişti. Zaten Tom Holland’ın şu ana kadarki en iyi Spider-Man olduğunu söyleyenlerin sayısı yavaş yavaş artıyor.

Spider-Man: Homecoming‘in sonunda yazan “Örümcek Adam geri dönecek” yazısından dolayı zaten yeni filmin geleceğini biliyorduk. Şimdi ise yeni film hakkında elimizde birkaç bilgi oldu. Biz de hepsini derleyip size aktaralım dedik. Film, hayranların arasında nedense “Homecoming 2” olarak anılıyordu bugüne kadar. Tom Holland’ın Instagram’da yaptığı paylaşımın ardından ise filmin adı resmi olarak belli oldu. Paylaşımı aşağı bırakıyorum, onu izleyin sonra devam edelim.

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

✌️ (@tomholland2013)’in paylaştığı bir gönderi ()

Videoyu izleyip gördünüz, Tom Holland’ın elinde tuttuğu cihazın üstünde “Spider-Man: Far From Home” yazıyor. Marvel bu videoyu Tom Holland yanlışlıkla ağzından kaçırmış gibi tasarlamış. Kendisi hep bunu yaptığı için Marvel da konuyu tiye alarak ona böyle bir video hazırlatmış, gayet de güzel olmuş bence.

Filmin ismi gördüğünüz gibi Far From Home yani Evden Uzakta. Evden uzak olmasından kasıt ne, diye çok kafanızı yormanıza gerek yok çünkü öyle çok fantastik bir olaydan dolayı bu ismi almamış film. İnsanlar başta farklı galaksilerde falan göreceğimizi düşündü ancak Kevin Feige, filmin yaz tatilinde geçeceğini ve Peter Parker’ın arkadaşlarıyla beraber Avrupa’da tatilde olacağını açıkladı. Ayrıca Feige, çekimlerin Londra’da yapılacağını ve böylelikle karakterin birkaç ülkeyi ziyaret edeceğini söylemiş. Tahminen büyük bölümü Londra’da geçer çünkü filmin İngilizce olması için de bir fırsat.

Gelelim filmle ilgili diğer detaylara. Filmin ana kötüsü Mysterio olacak ve karakter Jake Gyllenhaal tarafından canlandırılacak. İlginç bir şekilde ilk filmin kötüsü Vulture ve haliyle onu canlandıran Michael Keaton da Far From Home‘da yer alacak. Filmin çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak ve 5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Avengers 4 ile Guardians 3‘ün arasında yani. Söylentilere göre bu filmde Tony Stark yerine Doktor Strange, Peter’a akıl hocalığı yapacak.

Spider-Man: Far From Home hakkında şimdilik bildiklerimiz bu kadar. Sizce film güzel olacak mı? Filmde olmasını beklediğiniz şeyler veya teorileriniz var mı? Görüşlerinizi yorum atarak belirtmeyi ihmal etmeyin!

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER