Will Smith’ten MICHAEL JORDAN filmi geliyor!

Detaylar aşağıda...

NBA’in resmi sitesinde de görebileceğimiz üzere; “Michael Jordan, oy birliği ile tüm zamanların en büyük basketbolcusudur”. 

Jordan’ın basketbola ara verdiği bir dönem olmuştu hatırlarsınız. İşte o dönem Will Smith’in yapımcılığıyla film yapılacak. Bildiğimiz detayları derledik.

Filmimizin ismi The Prospect. Türkçe’de, olasılık, ihtimal, umut gibi kelimelere karşılık geliyor. Jordan, 1993’te babasının ölümünün ardından basketbolu bırakmış, kısa süre sonra Birmingham Barons takımında beyzbol oynamaya başlamıştı. İki yıllık beyzbol kariyerinde basketboldan uzak duramadı ve Washington Wizards hisselerinin bir kısmını satın aldı. 1995’te basketbola geri dönmeye karar verdi ancak Chicago Bulls, 23 numaralı formasını emekli etmişti. O da, beyzbol oynarken kullandığı 45 numaralı formayla döndü. Basketbola geri döndüğünde açıklaması çok uzun bir açıklama değildi. Yalnızca iki kelimeden oluşuyordu: “I’m Back.” yani “Geri Döndüm.”

Film, bu dönemi anlatacak ve şimdiye kadarki en kapsamlı Michael Jordon filmi olması bekleniyor. Filmin senarist koltuğunda, The Blacklist dizisinin yapımcısı olarak tanıdığımız Ben Epstein oturuyor.

Henüz film hakkındaki detaylar sınırlı. İlerleyen günlerde detaylar arttıkça buradan ve Twitter hesabımız üzerinden paylaşırız. Takipte kalın!

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER