VENOM yönetmeni açıkladı: SPIDER-MAN ile VENOM’un ortak filmi çıkacak mı?

Beklenen crossover hakkında

Venom ve Zombieland‘in yönetmeni Ruben Fleischer, Sony’nin Spider-Man ve Venom’u bir araya getirmek için planları olduğunu doğruladı. Fleischer, Fandom ile yaptığı röportajda 2020’de çıkacak Venom filmi hakkında ve Tom Holland’ın Spider-Man’i ile crossover için nasıl bir zemin hazırlanabileceği hakkında konuştu.

Birkaç ay önce size Marvel başkanı Kevin Feige’nin bu konudaki açıklamasını aktarmıştık. İki karakterin de haklarına sahip olduğu için bu kararın Sony’e kaldığını, muhtemelen bu crossover’ın bir gün gerçekleşeceğini söylemişti özetle. Tabii o zaman iki şirket arasında bir problem yoktu. O açıklamadan sonra Spider-Man, Marvel Evreni’nden ayrıldı; ardından iki şirket tekrar anlaştı ve geri döndü.

Belki bilmiyorsunuzdur diye söyleyeyim: Spider-Man, hem Marvel hem de Sony’nin sinematik evrenlerinde yer alıyor. Ancak mesela Venom, Marvel’ın sinematik evreninde yok. Böyle ilginç bir durum söz konusu. Neyse, konumuza geri dönelim.

Fleischer, “Bu heyecan verici bir şey çünkü Venom’un kökenini değiştirdik. Çizgi romanda, Spider-Man’den evrimleşmişti ancak Marvel-Sony olayı yüzünden bunu yapamazdık. Düşündüğüm şeyler yavaş yavaş oluşuyor ve onları karşı karşıya görecek olmak heyecan verici.” şeklinde konuştu.

Yani o beklenen crossover geliyor.

Tom Holland’ın başrolünde olduğu üçüncü Spider-Man filmi, 16 Temmuz 2021 tarihinde vizyona girecek. Tom Hardy’nin başrolünde olduğu Venom 2’nin ise 2020’de sinemalardaki yerini alması bekleniyor. Mevzubahis crossover ne zaman gelir bilinmez ancak önümüzde bu filmlerin olduğunu aktarmak istedim.

Siz ne diyorsunuz? Spider-Man & Venom crossover’ının nasıl bir hikayeye odaklanmasını istersiniz?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER