TOM HOLLAND’lı UNCHARTED filminin vizyon tarihi YİNE ertelendi!

Vizyon tarihi, 2020'den 2021'e kaydırıldı...

Tom Holland‘ın başrolünde yer aldığı, Sony‘nin yapımcılığını üstlendiği Uncharted filmi, altıncı kez yönetmenini kaybettiğinden yine ertelendi.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre, normalde Aralık 2020‘de çıkması beklenen Uncharted filmi, 5 Mart 2021‘e ertelendi. Bu proje 2011’den beri hayata geçirilmek için üzerinde uğraşılan bir proje. O dönemden beri 5 kez yönetmeninin işi bırakması söz konusu olmuştu. Altıncı yönetmen Travis Knight da koltuğu bırakınca, proje yine ertelendi.

Bu haber tabii ki hayranları üzecek cinsten ancak yıllardır sürekli yönetmeni değişen ve oyuncu kadrosunda dalgalanmalar olan Uncharted filmi için şaşırtıcı bir gelişme değil açıkçası.

Filmde Nathan Drake karakterini Tom Holland canlandırıyor. Mark Wahlberg ise muhtemelen Nathan Drake’in akıl hocası Victor ‘Sully’ Sullivan karakterine hayat verecek. Dahası, Sony’nin şu anda -Venom’un da yönetmeni olan- Roben Fleischer ile görüştüğü haberleri dolanıyor. Eğer anlaşılırsa, bu onu filmin yedinci yönetmeni yapacak.

2019 yılında, Sony’nin video oyunlarını film ve dizi haline getirmeyi amaçlayan yapım stüdyosu PlayStation Products duyurulmuştu.

Sony’nin elinde The Last of Us, God of War, Spyro the Dragon gibi film ve diziye uyarlanabilecek birçok oyun bulunuyor. Geçenlerde The Last of Us’ın iptal edilen kısa animasyon film uyarlamasından görüntüler sızmıştı. Bu animasyonun birinci oyun ile The Last of Us Part 2 arasında bir köprü niteliğinde olması planlanıyordu.

Yani Sony, oyunlarını sadece film ve dizi yapmayacak. Oyunlar ve film/dizi projeleri arasında organik bir bağ da olacak. Tabii Uncharted için durum böyle olur mu bilmiyoruz. Ben sadece genel anlamda beklediğim şeyi belirttim.

Siz ne diyorsunuz? Uncharted filminin başına gelen talihsizlikler ne zaman son bulacak? Ve de Sony’nin hangi oyunlarını film ya da diziye uyarlamasını isterdiniz? Yorumlarınızı eksik etmeyin!

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER