Tom Holland’ı Spider-Man seçmelerinde izleyince rolü nasıl kaptığını anlayacaksınız!

Adamı boşuna seçmemişler...

Bildiğiniz gibi Marvel ve Sony arasındaki anlaşma ile Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edildi ve bu şekilde tamamen yeni oyuncular, yeni bir hikaye, yeni bir film ortaya çıkarılacaktı. Sonuçta seçilen oyuncu Tom Holland oldu ve başta bu karar çoğu kişi tarafından anlamlandırılamadı. Ancak onu ilk kez Civil War’da izlediğimiz zaman kafalarımızdaki soru işaretleri yok oldu. Şu an neredeyse herkes Tom Holland’ın ideal Spider-Man olduğunu düşünüyor.

Akıllardaki şu sorunun cevabı aranmaya başlandı bu kez de; Tom Holland gibi çok yüksek kariyerli olmayan bir oyuncuyu nasıl Spider-Man olarak seçtiler, nasıl böyle bir risk içine girdiler? Bunun hakkında pek bir fikrimiz yoktu açıkçası. Geçtiğimiz günlerde internette gördüğümüz bir videoyla parçaları yerine oturttuk diyebiliriz. Videoda söylenene göre 7500 civarında videoyu inceleyip birçoğunu elemişler ve sona bıraktıkları arasından Tom Holland seçilmiş. Videoyu izleyince zaten Tom Holland’daki o ışığı siz de görüyorsunuz. Odasında, dandik bir ışığın altında çektiği videodaki özgüveni de, Chris Evans karşısında sanki arkadaşıyla muhabbet edercesine rahat olması da sizi hemen etkiliyor.

Bizim düşüncelerimiz böyleydi. Bilmeyiz, belki de fazla abarttık. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizin düşünceleriniz de bizim için çok önemli.

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER