TOM HOLLAND, SONY-DISNEY kavgası hakkında sessizliğini bozdu

İnanılmaz bir açıklama değil, ancak bizi bir tık mutlu etmeye yetti...

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde bizi şoka uğratan bir gelişme yaşandı. Sony ve Disney para kavgasına girişti; Spider-Man, MCU’dan ayrıldı. Şu an hala görüşmelerin sürdüğüne dair söylentiler var, durumun çözülmesini diliyorum. Olayı detaylı anlattığım içeriğe buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu olaylar hakkında şu ana kadar Tom Holland’ın hiçbir açıklaması olmamıştı. Kendisinin Instagram’da Sony’i takip etmeyip Marvel’ı takip ediyor oluşu aslında bazıları için bir cevaptı ama tabii ki bu tamamen tesadüf de olabilir. Zaten istediği kadar Marvel’ın tarafında olsun, Spider-Man rolüne devam etmek istiyorsa Sony’nin kararlarına uymak zorunda. Şu anda D23 Fuarı yapılıyor. Orada Tom Holland sessizliğini bozmak durumunda kaldı haliyle. Çünkü herkes ondan bir şeyler söylemesini bekliyordu. Sahneye çıktığı zaman şunları söyledi 23 yaşındaki aktör:

“Çok çılgın bir haftaydı ama ne kadar minnettar olduğumu ve hepinizi tüm kalbimle sevdiğim bilmenizi isterim. Sizi 3000 kez seviyorum.”

D23 Expo’ya çok fazla ünlü katılıyor. Happy Hogan rolündeki Jon Favreau’ya da bu konu soruldu ve kendisi Disney ile Sony’nin anlaşabileceğini düşündüğünü; bu konuya iyimser baktığını söyledi. Spider-Man’in MCU’da kalmasını istediğini de ekledi.

Baktığımız zaman Tom Holland’ın ağzından ne Marvel ne Disney ne de Sony ile ilgili bir şey çıktı. Ancak insanlar ondan bir açıklama bekliyordu ve bunu Iron Man’e gönderme yaparak iletmesinden anlıyoruz ki kendisi de MCU’da kalmak istiyor. Tabii bu onun elinde olan bir karar değil.

Şu anda net bir şey söylemek mümkün değil ancak şunu da belirtmeden bu içeriği sonlandırmak istemiyorum: Marvel, D23’teki tanıtım materyallerinde Spider-Man görsellerini de kullandı. Kullanmaması çok sert bir tepki olabilirdi ve belki de Sony ile uzlaşma ihtimali tamamen yok olurdu. O yüzden bundan bir çıkarım yapmanın manası yok.

Siz ne diyorsunuz? Sizce bu iş nereye gidecek?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER