TOM HARDY’nin VENOM’unu kaç film boyunca izleyeceğiz?

Bizzat Tom Hardy açıkladı...

5 Ekim’de ülkemizde vizyona girecek Venom, büyük bir heyecanla bekleniyor. Hiç beğenmeyen bir kitle de olsa; gerek fragmanlarıyla, gerek tanıtım görselleriyle, gerek posterleriyle büyük bir sansasyon yarattığı aşikar. Tom Hardy’i süper kahraman filmlerinde ilk kez The Dark Knight Rises‘ta Bane olarak izleyip çok beğendiğimiz için kendisinin başrolünde olduğu bir süper kahraman filmi izleyecek olma fikri bizi heyecanlandırıyor açıkçası. Zaten çok iyi ve sevdiğimiz bir oyuncu, suratında bir şeyler olduğunda harika oyunculuk performansları sergilediğini gördük*, o yüzden Venom’u da baya merak ediyoruz. Neyse, konumuza gelelim.

Tom Hardy, Venom karakteri için tek filmlik bir anlaşma imzalamamış. Çok uzatmadan direkt kendisinin Total Film dergisine söylediklerini aktaralım size:

“Bu karakterle ilgili yapılacak her şeye açığım. 3 filmlik bir anlaşma yaptık. Yani birçok farklı şey olabilir. İnsanların nasıl tepki vereceğine bakacağız. Bence [Venom] harika bir karakter. ‘Onları’ oynamayı çok seviyorum. Bu film, Sony için Venom Evreni’nin başlangıcı anlamına geliyor.”

Tom Hardy bu açıklamayı yapmış olsa da, Sony’nin Venom’u bir seri yapacağıyla ilgili resmi açıklaması yok. İlerleyen süreçte her şey netlik kazanır, bekleyip göreceğiz.

 

*Suratında bir şeyler varken harika oyunculuk yapıyor derken neyi kastettiğimi, aşağı bırakacağım tweete bakınca anlayacaksınız.

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER