TOM HARDY’nin VENOM’u ileride SPIDER-MAN ile KARŞILAŞABİLİR Mİ? Filmin yönetmeni açıkladı!

Venom filmi yönetmeni Spider-Man konusunda açık kapı bıraktı...

3 Ekim’de Sony‘nin büyük beklentiyle vizyona sunacağı ve başrolünde Tom Hardy‘nin olduğu Venom filmi geliyor malumunuz. MCU ile herhangi bir bağlantısı olmayan film ilk duyrulduğu zaman ben bir önyargıyla yaklaşmıştım şahsen. Bugüne kadar çizgi roman olsun, animasyon olsun, film olsun hep Spider-Man ile bildiğimiz bir karakter tek başına ne yapacaktı? Ama itiraf etmeliyim ki Carnage dedikodusu (umarım Carnage olur filmde, umarım) ve fragmanlar beni biraz olsun filme ısındırdı. Venom da benim beğendiğim ve izlemekten keyif aldığım bir karakterdir. Beğendiğim bir karakteri daha derin şekilde görme fikri güzel geldi. Kendimi filmi bekler bir halde buldum. Bugün sizlerle paylaşacağım ve yönetmenin ağzından çıkan sözler daha da heyecanlandırdı beni. Sizleri de heyecanlandırır diye düşünüyorum. Filmin yönetmeni Ruben Fleischer serinin devamıyla alakalı şu sözleri kullanıyor önce:

”Bizler Franchise’ın gidebileceği farklı yönler için birkaç temel çalışma yaptık. Fakat her biri filmin yarattığı heyecan derecesine bağlı. Umuyoruz ki insanlar ekilmiş tohumları fark edecekler.”

Çok klasik sözler bunlar farkındayım ama asıl şu sözler heyecan yaratıyor:

”Bence hepimiz Venom ve Spider-Man’i karşı karşıya görmenin hayret verici olacağı konusunda hemfikiriz. Stüdyonun fikrinin de bu yönde olduğunu düşünüyorum ve gelecekte ikilinin ortak bir noktada buluşacaklarını umuyorum.”

Stüdyonun fikrinin de bu yönde olması gerçekten ilginç. Ben anlayamadım nasıl yapacaklar öyle bir karşılaşmayı. Ama yapsalar da “çok saçma abi, nasıl olur?” demeden keyifle izlerim şahsen. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce Venom’un devam filmi çekilirse Spider-Man ile kapışmasını izler miyiz yıllar sonra?

Kategori
FİLM
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER