THE NEW MUTANTS’tan yeni bir poster geldi ve bu poster inanılmaz güzel!

Türk filmlerine örnek olsun bu poster...

Sürekli vizyon tarihi ertelenen The New Mutants, çok şükür 3 Nisan 2020’de sinemalardaki yerini alacak. 2017’den beri ertelenen filmden sonunda yeni poster de geldi ama ne poster!

Bu yeni posterde, New Mutants karakterlerinden Magik, Wolfsbane, Cannonball, Sunspot ve Mirage’ı görebiliyoruz.

The New Mutans, yalnızca FOX’un yaptığı son X-Men filmi değil. Kostümü olmayan karakterler ve süper kötüsüz bir korku filmi olarak franchise’ın geri kalanından ayrılıyor. Afişte kahramanların kafatası fontun içinde görünüyor ve bu, gerekli olan karanlık havayı bize aktarma anlamında çok başarılı bir seçim olmuş.

Birkaç hafta önce Disney web sitesinde The New Mutants, “MCU’ya ciddi anlamda heyecan verici yeni bir ek” olarak adlandırıldı. Her ne kadar insanlarda kısa süreli bir heyecan yaratsa da, tabii ki bu yanlışlıkla yapılan bir şeydi. The New Mutants, Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası değil. Yalnızca Disney’in FOX’u satın almasından sonra çıkacak yeni bir FOX-Marvel filmi.

Filmde Magik rolünde Anya Taylor-Joy, Wolfsbane rolünde Maisie Williams, Sunspot rolünde Henry Zaga, Cannonball rolünde Charlie Heaton ve Mirage rolünde Blu Hunt yer alıyor.

Bu arada o kadar ek çekim yapıldı ama filmin yönetmeni Josh Boone, film ertelenmeden önceki orijinal haliyle yayınlanacağını açıkladı geçenlerde.

The New Mutants kadrosu, filmin son halini birlikte izlemiş. Onu da şöyle bırakıp yazıyı sonlandırayım.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Screening New Mutants for the cast! All mutants in attendance. #newmutants newmutants

Josh Boone (@joshboonemovies)’in paylaştığı bir gönderi ()

Film, 3 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER