THE EQUALIZER 2’den fragman yayınlandı, Denzel Washington İSTANBUL’da ÇAY içiyor!

Detaylar aşağıda...

Denzel Washington, ilk filmini 2014’te çektiği The Equalizer‘ın devam filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Pedro Pascal, Bill Pullman, Melissa Leo ve Ashton Sanders gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı film, Denzel Washington’ı da görmeye alışkın olmadığımız bir rolle karşımıza çıkarıyor. Genellikle dramatik rollerde görmeye aşina olduğumuz 63 yaşındaki aktör, Equalizer 2‘de aksiyon dolu bir maceranın içinde. Amerika’da 20 Temmuz, bizde ise 14 Eylül 2018’de vizyondaki yerini alacak filmin yönetmen koltuğunda ise Antoine Fuqua oturuyor.

Neyse, sanıyorum film hakkında yeterince bilgi verdim. Artık bizi ilgilendiren kısma geçelim. Görmek istediğimiz şeyler fragmanın ilk sahnelerinde gerçekleşiyor. McCall (Denzel Washington), kaçırılan küçük bir kızı kurtarmak için Türkiye’ye geliyor, din adamı kılığıyla içinde Atatürk resmi, rakı şişesi falan olan bir trenimizde yolculuk yapıyor, araya harika bir Ayasofya manzarası giriyor ve Denzel Washington trendeki adamların canını okumadan önce ince belli, Türk motifli bir çay bardağından çay içiyor! Bize de yalnızca bayrakları asmak ve keyifle seyretmek kalıyor. Fragmanı aşağı bırakıyorum; siz de izleyin, siz de bayrakları asın. Baştan uyarayım: Fragmanın ilerleyen kısımlarında Türkiye ile alakalı pek bir şey yok ama ilk sahne zaten yeter de artar.

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER