THE BATMAN filminin çekimlerine RESMEN başlandı!

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...

Robert Pattinson‘ın başrolünde yer aldığı The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, filmin çekimlerine resmen başlandığını Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

Yıllardır planlanan solo Batman filmine iyice yaklaştık. İlk olarak başrolünde Ben Affleck’in yer almasını hatta aynı zamanda yönetmen koltuğunda da Ben Affleck’in olmasını beklediğimiz film, daha sonra Affleck’in DC’den ayrılmasıyla Matt Reeves yönetmenliğinde ve Robert Pattinson başrolünde hayata geçirilmek üzere yeniden tasarlandı. Bu karara kiminin tepkisi çok ağır oldu çünkü insanlar Robert Pattinson’u hala Alacakaranlık’ın Edward’ı olarak biliyor. Ancak kendisi son yıllarda bu tarzdan olabildiğince uzaklaştı ve büyük kitlelere hitap etmeyen kaliteli yapımlarda boy gösteriyor. Hem de gerçekten iyi oyunculuk yaparak.

Filmin senaristi ve yönetmeni Matt Reeves, paylaştığı fotoğraflarla bizi mutlu etti. Filmden set fotoğrafları sızıyordu ancak çekimlerin başladığına dair resmi bir açıklama yoktu. Ta ki bu paylaşıma kadar!

Filmde hangi karakteri hangi oyuncunun canlandıracağını anlattığımız içeriğe buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

The Batman, 25 Haziran 2021’de vizyonda olacak. Beklentiniz ne?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER