SPIDER-MAN: FAR FROM HOME’da filmden sonra sahne (after credits) var mı?

Filmden sonra beklemeli misiniz?

Spider-Man: Far From Home, 5 Temmuz’da sinemalardaki yerini aldı. Avengers: Endgame’in etkilerine ilk kez tanık olacağımız bu film, Marvel ile Örümcek Adam severlerin büyük ilgisine maruz kaldı ve kalmaya devam edecek. Aslında bu yazıda hiçbir spoiler olmayacak ama siz after credits sahnesi olup olmadığını bile bilmek istemeyen ve kendini tesadüfen burada bulan biriyseniz şu an bu sayfayı kapatın!

Kalanlarla devam edelim. EVET, SPIDER-MAN: FAR FROM HOME’DA AFTER CREDITS SAHNELERİ VAR. Film bitince bir yere ayrılmayın çünkü filmden sonra iki adet sahne sizi bekliyor olacak. İlki film bittikten kısa bir süre sonra başlıyor, ikincisi bütün yazılar uzun uzun aktıktan sonra geliyor. Bir tanesi mid-credit, bir tanesi de end-credit yani.

Örümcek Adam: Evden Uzakta‘nın after credits sahnelerinin ne anlattığını açıkladığımız içeriğe de tam buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Eğer filmden çıktıysanız ve bu yazıyı okuyorsanız, filmle ilgili görüşlerinizi yorum atarak bize de bildirmeyi unutmayın. Merak ediyoruz çünkü!

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER