SONIC THE HEDGEHOD için bir süre daha bekleyeceğiz: FİLM ERTELENDİ

Sonic filmi ertelendi, detayları anlattık...

Yaklaşık 3 hafta önce fragmanı yayınlanan, başrolünde Jim Carrey‘nin oynadığı Sonic filmini heyecanla bekleyenlerdenseniz, üzgünüz ama biraz daha beklemeniz gerekecek. Fragman yayınlandığında filme, daha doğrusu Sonic’in tasarımına inanılmaz tepkiler yağmıştı hatırlarsınız. Ki bence haklı tepkilerdi bunlar. Küçüklüğünde Sonic’in oyununu oynayan, çizgi filmlerini izleyen neslin karşısına böyle bir tasarımla çıkarsanız, böyle bir tepki görmeniz de doğaldır. Fragmanı izleyemeyenler için aşağıya bırakıyorum, sonra da asıl konumuza gelelim.

Bu fragmanın ardından Sonic’in tasarımına öyle yoğun tepkiler geldi ki, tasarımın değiştirileceği ve orijinal tasarıma sadık kalınacağı açıklandı. Tasarım değişikliğinin ardından efektlerin de ona göre değiştirilmesi biraz daha zaman istiyor olacak ki, filmin yönetmeni Jeff Fowler, resmi Twitter hesabı üzerinden filmin 14 Şubat 2020’e ertelendiğini açıkladı. Filmin normalde 8 Kasım 2019’da gelmesi gerekiyordu hatırlayacağınız üzere.

Peki siz bu gelişmeler ışığında nasıl bir Sonic filmi bekliyorsunuz? Yorumlarınız bizim için çok değerli, kendinize çok iyi bakın.

Kategori
FİLMHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER