Siz de ekibinize katmak için ona ulaşabilirsiniz: Deadpool 2’deki PETER’ın gerçek bir LinkedIn hesabı var!

Deadpool ekibi pazarlama konusunda gerçekten harika iş çıkarıyor...

Deadpool 2, 18 Mayıs’ta vizyondaki yerini aldı. Film, açılış hafta sonunda 300 milyon dolar elde ederek büyük bir başarıya imza attı. İzlediyseniz zaten daha net biliyorsunuzdur ama izlemediyseniz de fragmanlarda az çok görmüşsünüzdür: Deadpool, bir ekip kurma planı yapıyor ve ekip için verdiği ilana başvuran kişilerle tek tek mülakat yapıyor.

İlanı da LinkedIn‘den veriyorlar. İlana başvuran mutantlar gelip Deadpool’la görüşüyor ve bu şekilde işe alınıyorlar. Peter ise hiçbir özelliği olmayan, düz insan. Yine de ekibe alınıyor ve kendisi ekipte en eğlendiren üyelerden biri. Gönüllerimize taht kuran Peter’ın gerçekten LinkedIn profili olduğu ortaya çıktı. Profiline girip bir inceledik ve Peter’ın bundan önce 20 yıl satış işinde yer aldığını gördük. Yeni işi ise X-Force üyesi olmak şeklinde girilmiş. İş açıklaması ise şu şekilde:

“Sadece Bay Deadpool bana ne derse onu yapıyorum! Ondan korktuğum için değil; yeni patronum o olduğundan (Kendisi aynı zamanda bir sürü silah taşıyan biri.) Kariyerimdeki bu yeni bölüm için çok heyecanlıyım!”

Excalibur Cutlery şirketinde satış danışmanlığı yaptığı yazan Peter’ın Metro Üniversitesi mezunu olduğu da kaydedilmiş. Peter’ın LinkedIn hesabına buraya tıklayarak, Twitter hesabına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Deadpool ekibi, gerçekten müthiş bir pazarlama dersi veriyor. Geçtiğimiz günlerde de teknoloji marketlerdeki tüm filmlerin kapaklarını Deadpool versiyonları ile değiştirmişlerdi. Kendilerini gerçekten çok tebrik ediyoruz, bu konuda tüm filmlerin örnek alması gereken bir çalışma sergiliyorlar.

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER