SEVGİLİLER GÜNÜ’nü yalnız geçirenlere BİRBİRİNDEN GÜZEL 5 film önerisi!

14 Şubat'ı yalnız geçirenler için rastgele 5 film önerdik...

14 Şubat Sevgililer Günü. Kapitalizmin bir oyunu olarak da görebilirsiniz, sevgili olan insanların diğer günlere nazaran özel şeyler yaptığı bir gün olarak da görebilirsiniz. Bunları tartışmıyoruz bu içerikte. Sevgiliniz varsa zaten bu yazı sizin için değil. Sevgililer Günü’nü evde yalnız geçirdiği için içi buruk olan insanlara vakit geçirmeleri için 5 tane birbirinden eğlenceli ve sürükleyici film önerimle karşınızdayım. Filmlerin aşkla ya da yalnızlıkla herhangi bir alakası yok bunu belirteyim. Filmleri kafa dağıtan türde seçtim. Eğer sevgilim yok diye üzülüyorsanız, hiç düşünmeyin ve bu filmleri açın izleyin. Emin olun bu düşüncelerden bir süreliğine de olsa uzaklaşacaksınız.

 

Kule Soygunu (Tower Heist)

New York’un en büyük ve en güvenli binalarından birini yöneten Josh Kovaks, binanın en üst katında yaşayan borsacı Arthur Shaw’un binadaki herkesin parasını çaldığını öğrendikten sonra yaptıklarıyla binadan kovulur. Kendi mahallesinden tanıdığı dolandırıcı Slide ve bina çalışanlarından oluşan bir ekiple Arthur Shaw’dan paralarını almak için yıllardır yönettiği binaya kaçak girmek zorundadır.

 

Wanted

Hayatında sürekli başarısız olan ve artık bu döngüden çıkmak isteyen Wesley, babasının kiralık katil olduğunu öğrenmesiyle onun izinden gitmeye karar verir. İyi bir kiralık katil olmak için deneyimli katiller ile birlikte zaman geçirmeye başlayan Wes, günden güne olaylara olan bakış açısını değiştirmeye başlar. James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman gibi isimleri kadrosunda barındıran film, Red One Digital kameranın kullandığı ilk yapım olma özelliğini taşıyor.

 

Bay Evet (Yes Man)

Jim Carrey’nin başrolünde olup Carl Allen karakterine can verdiği film her şeyi reddetmeye alışmış bir adamı konu alıyor. Carl Allen, katıldığı bir program gereği 1 yıl boyunca her şeye “evet” demek zorundadır. Bu zorunluluk onu bazı anlarda oldukça zorluyor.

 

Felekten Bir Gece (The Hangover)

Bekarlığa veda partisi için Las Vegas’a giden 4 arkadaş, bütün gece eğlendikten sonra sabah kalktıklarında hiçbir şey hatırlamaz ve damadı da bulamazlar. Olağanüstü durumlarla karşılaştıkça dün gece ne yaptıklarına anlam veremeyen 3 arkadaş, bir yandan ellerindeki ipuçlarıyla olayları çözüp bir yandan da damadı bulup Los Angeles’daki düğüne yetişmelidirler.

 

Kick-Ass

Çizgi romanlara ilgi duyan Dave Lizewski, hepimizin düşündüğü “Gerçek hayatta süper kahraman olsa nasıl olurdu?” sorusunu sorup bunu uygulamaya dönüştürüyor. Kostümünü giyip sokaklara çıkmaya başlayan Dave’in başına gelmedik olay kalmıyor.

 

 

Kategori
FİLM
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER