Russo Kardeşler açıkladı: ADAM WARLOCK, Avengers 4’te yer alacak mı?

Detaylar aşağıda...

Çizgi romanlarda Ruh Taşı ile olan ilişiğinden dolayı hayranlar, Adam Warlock‘un Thanos‘un karşısına çıkıp çıkmayacağını uzun süredir merak ediyor. Infinity Gauntlet çizgi romanında Thanos’un tüm süper kahramanları alt edip Adam Warlock engelini aşamadığını biliyoruz. Kendisinin Avengers: Infinity War filminde olması da bekleniyordu ancak bildiğiniz gibi olmadı. Çoğu kişi “Madem bu filmde olmadı, Avengers 4’te Thanos’u yenmeye gelecek.” diye düşünüyor. Hatta düşünmekle kalmıyor, bu konuda devamlı olarak Russo Biraderler‘i darlıyor. Kendileri de artık dayanamayıp konuya bir açıklık getirdiler.

Russo Kardeşler, ComicBook.com‘a verdikleri röportajda Adam Warlock’un Avengers 4’te de yer almayacağını çünkü anlatmak istedikleri hikayeye uygun olmadığına inandıklarını belirttiler ve devamında Joe Russo şunları dile getirdi:

“Evet, Adam Warlock bizim hikayemizde görünmüyor. Bakın; bizim işimiz, Marvel Sinematik Evreni’nin hikayesini anlatmak; çizgi roman hayranları olduğumuz için çizgi romanları direkt olarak beyaz perdeye uyarlamak değil. Bir yönetmen olarak daha önce anlatılmış veya daha önce gösterilmiş bir hikayeyi anlatmak ilgimi çekmiyor.”

Hatırladığım kadarıyla Adam Warlock’un Guardians’ın 3. filminde büyük ihtimalle yer alacağı, yönetmen James Gunn‘ın bu konuda birtakım planları olduğu açıklanmıştı 1 yıl önce falan. Hala o plan devam ediyor mu bilemiyorum.

Zaten Adam Warlock, MCU’da ilk kez Guardians of the Galaxy Vol. 2‘nin post-credit sahnesinde görücüye çıkmıştı. Russo Biraderler’in bu açıklamasından da anlıyoruz ki, kendisini beyaz perdede görmek için bir süre daha bekleyeceğiz.

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER