RUSSO BİRADERLER’e göre CAPTAIN AMERICA, THOR’un çekicini kaldırmaya EZELDEN BERİ layıkmış!

Mütevazı olmak zordur...

Avengers: Endgame’in yönemenleri Anthony ve Joe Russo’ya göre Captain America, MCU boyunca Thor’un çekici Mjolnir’i kaldırmaya layıkmış.

*Bu içerikte Avengers: Endgame ile ilgili spoiler olacak.

Geçtiğimiz günlerde, Captain America’nın çekici nasıl kaldırdığını anlattığımız bir içerik yapmıştık. Tabii kesin bir bilgi olmadığı için o içerikte teorilere yer vermiştik.

Happy Sad Confused podcast’ine katılan Russo Kardeşler’e, Kaptan Amerika’nın neden Age of Ultron’da çekici kaldıramazken Endgame’de kaldırmaya layık olduğu soruldu. Onlar da, “Bizim kafamızda, her zaman kaldırabiliyordu.” şeklinde cevapladılar bu soruyu.

“Age of Ultron’daki o ana kadar Kaptan da bunu bilmiyordu. Ancak Kaptan; karakteri, alçak gönüllülüğü ve Thor’a olan saygısından dolayı çekici kaldırabileceğini fark etmesine rağmen kaldırmamayı tercih etti.”

Eğer hatırlamıyorsanız diye özet geçeyim. Avengers: Age uf Ultron’da, Avengers üyelerinin Thor’un çekici olan Mjolnir’i kaldırmaya çalıştığı bir sekans vardı. Mjolnir’i yalnızca layık olanlar kaldırabildiği için deneyen kimse başarılı olamamıştı. Sadece Captain America çekici biraz yerinden oynatabilmişti ve bu da Thor’u tedirgin etmişti. Russo’ların dediğine bakarsak, Endgame’de Kaptan çekici eline aldığı anda Thor’un “Biliyordum!” demesi de normal karşılanabilir hale geliyor.

Katherine Langford’un Avengers: Endgame’deki kesilen rolünü anlattığımız içeriğe buraya tıklayarak, Avengers: Endgame’in akıllarda bıraktığı tüm soruları cevaplandırdığımız içeriğe ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER