Russo Biraderler, STAN LEE’yi anlatan bir belgesel yapacak!

Stan Lee'nin hatırası yaşamaya devam edecek...

MCU’nun birçok filminin yönetmeni olan Russo Biraderler, geçtiğimiz aylarda hayata gözlerini yuman Stan Lee’nin hayatına odaklanan bir belgesel için hazırlıklara başladı.

2018’in Kasım ayında, 95 yaşında hayata gözlerini yuman çizgi roman efsanesi Stan Lee’nin hayatı belgesel oluyor. Indiana Times’ın haberine göre Anthony Russo, bu haberi onaylayıp şunları söyledi:

“Stan Lee’yi çok seviyoruz ve bence bu inanılmaz özel. Endgame, onun yer aldığı son film olacak. Stan Lee’nin hayatı bizi çok etkiliyor ve aslında onun Marvel tarihindeki çalışmalarıyla ilgili küçük bir şey geliştiriyoruz. Ancak henüz bunu konuşacak ve sunacak kadar hazır değiliz. Daha çok belgesel gibi bir şey olacak.”

Spider-Man, Hulk, Iron Man, Doctor Strange, Black Panther ve daha onlarca çok sevilen karakteri yaratmasının yanı sıra Stan Lee’nin neredeyse tüm Marvel filmlerinde de ufak sahneleri oluyordu. Onu Marvel filmlerinde son kez Avengers: Endgame’deki sahnesiyle göreceğiz.

Avengers: Endgame, kimi sinemalarda 25 Nisan’da vizyona girecek. Yaygın olarak ise 26 Nisan’da sinemalardaki yerini alacak.

Huzur içinde yat Stan Lee.

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER