ROBERT PATTINSON’un oynayacağı BATMAN’in DÜŞMANLARI kim olacak?

Güzel haberlerde bugün...

Robert Pattinson. Son birkaç gündür internetin en çok konuşulan isimlerinden. Kendisi en çok Alacakaranlık serisinin Edward’ı olarak tanınıyor. Hala tam olarak kesin olmasa da bütün haber sitelerinin doğruladığına göre yeni Kara Şövalye’miz kendisi olacak. Buna insanların bazıları çok üzüldü. Edward’dan Batman mi olur, şeklinde büyük tepkiler geldi. Ben açıkçası ne düşündüğüm hakkında biraz kararsızım. Birkaç yıl önce Ben Affleck’in Batman olacağı açıklanınca pek memnun olmamıştım ne yalan söyleyeyim. Ancak tarihin en iyi Batman uyarlaması olduğu için sonradan böyle bir şey düşünmem beni çok utandırdı. Ben Affleck, resmen insanını gözünü kapattığında hayal ettiği Batman’di. Her anlamda Bruce Wayne ve Batman’i muhteşem yansıttı bize. Ben Affleck’i role ilk geldiğinde yadsımamızın sebebi tamamen Christopher Nolan’ın Dark Knight serisinin üzerimizde bırakmış olduğu etki. Onu üzerimizden attıktan sonra Ben Affleck müthiş gelmeye başlamıştı. Şimdi de Ben Affleck’in bu kadar iyi olmasının üzerimizde bıraktığı etkiden dolayı Robert Pattinson’a bu kadar laf ediliyor. Edward olmasının yanı sıra tabii.

Neyse, şimdi maalesef ki Ben Affleck rolü bıraktı ve Matt Reeves’in yöneteceği The Batman isimli filmin başrolü Robert Pattinson olacak. Bunu bir kabullensin herkes. Ben Affleck’teki büyük yanılgımdan sonra, bu seçimi eleştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum açıkçası. Kendisi biraz kalıplanırsa, harika bir Batman olabilir. Hem Alacakaranlık’tan sonra neler yapmış diye bir baktım, hep kendini geliştirmek için uğraşmış. Çok az izlenme potansiyeli bile olan filmlerde kaliteli oldukları için oynamış. Alacakaranlık’tan sonra leş leş bir sürü popüler filmde de oynayabilirdi ancak bunu tercih etmemiş.

Neyse, gelelim bu içerikteki konumuza. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre, Batman’in bu filmdeki düşmanları Catwoman ve Penguin olacakmış. Collider‘ın haberine göre ise Riddler‘ın da yer alma ihtimali söylentiler arasında.

Şu anda önemli kaynaklara baktığımız zaman 2 kötü karakterimizin hangileri olacağı kesine yakın. Ancak bu filmdeki kötü karakter sayısının 6’ya kadar çıkabileceği de söyleniyor.

Yine kesin olmayan bilgilere göre The Batman, 90’lı yıllarda geçecek.

Siz Robert Pattinson’un Batman olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca olası Catwoman, Penguin ve Riddler rollerinde kimlerin yer almasını istersiniz? Yorumlara koşun!

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER