ROBERT DOWNEY JR., IRON MAN dışında hangi AVENGERS karakterini canlandırmak isteyeceğini açıkladı!

Kendisini Iron Man dışında hayal edemiyor insan...

Robert Downey Jr.’ı Iron Man/Tony Stark dışında bir MCU rolünde tahayyül etmek neredeyse imkansız. Kendisi karakterle inanılmaz biçimde bütünleşti çünkü. Iron Man filmi, MCU’nun başlangıcıydı ve bu evrene 10 yıl boyunca Kaptan Amerika’yla beraber en büyük katkıyı bu karakter yaptı. RDJ’nin de bundaki payı yadsınamaz tabii ki. Peki acaba Iron Man’i değil de başka bir karakteri oynaması gerekse, Robert Downey Jr. hangisini seçerdi?

En yeni filmi Dolittle’ın tanıtımı amaçlı BBC 1 Radio’ya konuk olan Robert Downey Jr., çocuklardan gelen soruları cevapladı. “Şimdiye kadar geçirdiğiniz en iyi doğum günü partisi neydi?” ve “Hiç yüzme havuzunda işediniz mi?” gibi soruların yanı sıra 10 yaşındaki William kendisine Iron Man olmasaydı hangi MCU karakterini canlandırmak isteyeceğini sordu. RDJ, soruya şu yanıtı verdi:

“Kendisinin Örümcek Adam olduğunu hayal etmeyerek büyüyen bir Amerikalı çocuk düşünemiyorum. Şimdi geriye baktığımda, -ayrıca ben bir Jeremy Renner hayranıyım ve kendisi Ronin olarak döndüğünde bunu aşırı havalı biçimde yaptı- Hawkeye’a gideceğimi söyleyebilirim.”

Biliyorum hayal etmesi çok zor ama Robert Downey Jr.’ın Tobey Maguire yerine Spider-Man veya Jeremy Renner yerine Hawkeye olduğunu bir düşünün. Sizce nasıl olurdu?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER