ROBERT DE NIRO: “MARTIN SCORSESE’siz bir hayat düşünemiyorum”

Ustaların dostluğu hakkında...

Usta aktör Robert De Niro, bir diğer usta Martin Scorsese ile olan dostluğunu anlattı.

Robert De Niro, 76 yaşında. Martin Scorsese ise 77. 40 yılı aşkın süredir film sektörünün içindeler. Ancak ikili, 1973 yılında Mean Streets için bir araya geldiklerinde, bunun ömür boyu sürecek bir dostluğa gebe olduğunu tahmin etmiyorlardı muhtemelen.

De Niro, PEOPLE‘ın Scorsese sayısına özel olarak verdiği demeçte, “Kendimi onunla bu kadar uzun süreli bir arkadaşlığımız olduğu için şanslı hissediyorum. Onsuz bir hayat düşünemiyorum.” dedi.

De Niro ve Scorsese, Oscar’da 10 dalda aday gösterilen The Irishman de dahil olmak üzere 9 filmde birlikte çalıştılar. Scorsese, De Niro’nun Taxi Driver, Raging Bull, Goodfellas ve Casino gibi ikonik filmlerini yönetti. De Niro, Oscar ödüllü yönetmen Scorsese’nin birçok özelliğine hayran kaldığını söylüyor.

“Marty, insanlar ve aktörler konusunda çok hassas. Oyuncuların ona verdiklerini alıp harika şekilde kullanıyor. Yönetmenler yaşamın birçok alanında çok yönlü olmalıdır. O, çok fazla şey hakkında bilgi sahibi ve okumayı çok seviyor.”

The Irishman’i hala izlemediyseniz, buraya tıklayarak Netflix’in resmi sayfasına gidebilirsiniz.

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER