NE YAPIYORSANIZ BIRAKIN ve GOOGLE’ın THANOS sürprizini deneyin!

Muhteşem olmuş...

Infinity War’u izlediyseniz, ki bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen izlemişsinizdir, Thanos’un meşhur Infinity Gaunlet’i ile yaptıklarını biliyorsunuzdur. Tamam tamam çizgi roman tayfası, siz çok daha önceden biliyordunuz. Yine de bilgi verelim biz. Thanos, kendi deyimiyle “dengeyi sağlamak” adına yaratılmış canlıların %50’sini rastgele olarak yok etmişti. Bunları da toplayıp eldivenine yerleştirdiği Sonsuzluk Taşları sayesinde yapmıştı. Tüm Sonsuzluk Taşları’nı toplayınca, istediğini gerçekleştirmesi için parmağını şıklatması yeterli olmuştu.

Şimdi de Avengers: Infinity War’un devamı niteliğinde olan Avengers: Endgame vizyonda. Filme özel olarak Google, bir sürpriz hazırlamış.

Google’da “Thanos” diye aratma yaptığınız zaman, karşınıza Thanos’un eldiveni çıkıyor. Bilgisayarda da mobilde de aynı şekilde. Bu eldivenin üzerine tıkladığınız veya dokunduğunuz zaman ise bir şıklatma sesi çıkıyor ve arattığınızda çıkan sonuçların %50’si yok oluyor. Hem o an bulunduğunuz sayfadaki tüm içeriklerden yarısının yok olduğunu göreceksiniz hem de en üstte yazan “Yaklaşık … sonuç bulundu” yazısındaki sayının yarıya indiğini.

Şimdi ben buraya resmini bırakıp spoiler vermeyeyim, siz kendiniz deneyip daha çok keyif alırsınız.

Bence harika olmuş. Aslında bu olay Infinity War’da yaşanmıştı ve o film zamanında yapılsa daha uygun olurdu diye düşündüm kendi kendime ancak sonradan bunun bir spoiler olduğunu ve Google’ın milyonlarca kullanıcısına böyle bir şey yapmak istemeyeceğini anladım.

Hazır bizi ziyaret etmişken şuraya tıklayarak, Avengers: Endgame’i spoilersız incelediğimiz içeriğe ulaşabilirsiniz.

Kategori
FİLMHABERTEKNOLOJİ
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER