MICHAEL KEATON, The Flash filminde BATMAN rolüyle yer alabilir!

Bizi çok heyecanlandıran bu dedikoduyu sizlerle paylaştık.

Bu haber çok heyecanlandırıcı gerçekten de. DC Comics, yönetim tarafında sonunda doğru kararlar alıyor gibi görünüyor eğer doğru ise.

Daha önce 1989 ve 1992’de Bruce Wayne karakterine can veren Michael Keaton, yeniden bu rolü oynamak için şu sıralar DC ile görüşmeler halinde. İlk duyduğunuzda bu olayın nasıl gerçekleşebileceğini düşünmüş olabilirsiniz. The Flash filminde Flashpoint hikayesinin kullanılması öngörülüyor. Bu kült hikayede de bildiğiniz gibi Barry Allen, zaman yolculuğu yapıp annesinin cinayetini önlüyor ancak kendi zamanına döndüğünde çok daha farklı bir dünya ile karşılaşıyor.

DC ise iyiden iyiye karmaşık haline gelen film evrenine temiz bir sayfa açmak için bu hikayeyi kullanmayı düşünüyor. Zira Batman’i canlandıran oyuncunun birden Ben Affleck‘ten Robert Pattinson‘a dönüşmesini başka şekilde anlatmaları pek de mümkün görünmüyor.

Flashpoint’teki alternatif evrende Batman, Bruce Wayne yerine Thomas Wayne. O nedenle Jeffrey Dean Morgan‘ın da bu rol ile filmde yer almasını bekliyordu çoğu kişi. Eğer Michael Keaton, Batman olacaksa bunu hikayeye nasıl yedirecekler henüz bilemiyoruz. Ne olursa olsun çok heyecan verici bir haber. Umarız gerçeğe dönüşür de duyurulduğu günden beri sürekli yönetmen ve tarih değişiklikleriyle gündeme gelen The Flash filmine olan umutlarımız yeniden yeşerir.

The Flash filmi 3 Haziran 2022’de vizyona girecek.


Kaynak: The Wrap

Kategori
FİLMHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER