MARVEL’ın DISNEY+ dizilerinden ilk toplu fragman geldi, KOŞUN!

WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier ve Loki için ilk video yayınlandı...

Disney+‘ta yayınlanacak 3 yeni Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision ve Loki‘den ilk video Super Bowl sayesinde görücüye çıktı.

Geçtiğimiz yılki Comic Con etkinliğinde Marvel, MCU’da geçecek dizi haberlerini bir bir vermişti. Uzun süredir bu dizilerden haberdarız ancak ufak tefek materyaller dışında elimizde pek bir şey yoktu açıkçası. Heyecanlı bekleyişimiz, Super Bowl 2020’de yayınlanan toplu fragman sayesinde bir nebze de olsa yatıştı. Sizi fragmanla baş başa bırakıyorum, sonrasında sohbete devam:

Fragman, Falcon’un Captain America kalkanıyla antrenman yapışıyla başlıyor. Kaptan’ın hatırasını yaşatmak için çalışıyor belli ki. Sonra Bucky de videoya dahil oluyor ve olaylar gelişiyor. Beni asıl heyecanlandıran şey ise WandaVision dizisinin görüntüleri oldu. Çizgi romanlara çok benzer kareler görmek çok hoşuma gitti açıkçası.

En son, çekimlerine çok yeni başlanan Loki dizisinden ufak bir kesit görüyoruz. Tom Hiddleston, bu sahnede “Burayı yakacağım” minvalinde bir söz ediyor ve öyle bir ediyor ki, “Sürekli Loki’yi öldürüp öldürüp diriltiyorsunuz, yeter artık kardeşim!” diye isyan edenleri pişman ediyor.

The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision dizilerinin bu yıl içerisinde yayınlanması planlanıyor. Siz bu 30 saniyelik tanıtım videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER