MARVEL’ın 2019 yılında çıkaracağı TÜM filmler! (SIRASIYLA VE TARİHLERİYLE)

Elinizin altında bulunması iyi olur...

Marvel, artık çok ayrı bir olay. Birbirini takip eden bir evren yarattılar ve bu evren, bu alanda sinema tarihinin en çok izleneni oldu. Her filmi inanılmaz izleniyor, rekorları kırıyor ve sadece beyaz perdede değil popüler kültürün her alanında kendine yer buluyor. Marvel, ekonomiye de katkı sağlıyor bir nevi. Bir film çıkarıyor; milyonlarca insanın para verip gitmesinin yanı sıra tişörleri, figürleri, oyunları, oyuncakları, etkinlikleri derken saymakla bitmeyecek kadar alanda para dökülüyor bu karakterler için. Daha önce, çıkacak filmleri listelediğimiz bir içerik yapmıştık ve çok tutmuştu. Dedik ki Marvel hayranları için bunun özel halini yapalım!

Hem gelecek filmlere şöyle beraber bir göz atalım hem de bu filmlere istediğimiz zaman bakabileceğimiz derli toplu bir liste olsun elimizde. Hazırsanız başlıyoruz, işte 2019 yılı boyunca çıkması planlanan TÜM Marvel filmeri!

 

Captain Marvel – 8 Mart

Karşınızda 2019’un ilk Marvel filmi. Marvel’ın ilk solo kadın süper kahraman filmi Captain Marvel, daha anlamlı hale gelmesi için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona giriyor. Kevin Feige’nin “Şu ana kadar tanıttığımız karakterler arasında en güçlüsü” olarak adlandırdığı Captain Marvel’ın, Avengers ekibini Thanos’tan kurtarmaya gelmesi bekleniyor. Tabii bu olan Avengers filminde olacak. Captain Marvel’ın kendi filmi, 90’larda geçecek. Buraya tıklayarak fragmana gidebilirsiniz.

 

Avengers: Endgame – 26 Nisan

Avengers: Infinity War’da karakterlerimizin başına gelen “malum” olaydan sonra gelecek film büyük bir merakla bekleniyor. Orijinal Avengers kadrosundan birkaç kişiye veda edeceğimiz tahmin ediliyor filmde. Marvel, yayınladığı fragmanla beraber filmin isminin Endgame olacağını açıkladı. Film, Marvel’ı geçtim belki de yılın en çok beklenen filmi.

 

X-Men: Dark Phoenix – 7 Haziran

Birkaç defa yeniden çekimleri yapılan ve birkaç defa vizyon tarihi ertelenen filmin, 14 Şubat’ta vizyonda olması bekleniyordu en son. Ancak o da olmadı, film 7 Haziran’da vizyondaki yerini alacak. Yani biz tam emin olamıyoruz ama verilen tarih şu anda bu. Her içerikte farklı tarih söylemekten sıkıldık valla. Gerçi artık filmin fragmanı falan da yayınlandı, buradan sonra tarihi değiştirmezler herhalde. Filmin ek çekimleri, neredeyse normal çekimleri kadar sürmüş bu arada. Bu kadar sorun çıkan bir proje nasıl olacak, toparlayabilmişler mi merak konusu. Ha bu arada filmin en son çıkan fragmanına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Spider-Man: Far From Home – 5 Temmuz

Spider-Man’in yeni filmi Far From Home, 5 Temmuz’da vizyona giriyor. Filmin isminin Far From Home yani “Evden Uzakta” olmasında öyle derin bir anlam aramayın. Peter Parker, arkadaşlarıyla Avrupa tatilinde olacak, ondan dolayı bu isim konmuş. Merakla bekliyoruz valla. Jake Gyllenhaal’ın filmin kötüsü olan Mysterio’yu canlandırması, filmden gelen görüntüler falan derken biz coştuk, zaten Tom Holland’a da Spider-Man olmak çok yakışıyor. Filmin fragmanına buraya tıklayarak, fragmanı analiz ettiğimiz müko içeriğimize ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

 

The New Mutants – 2 Ağustos

Sıkıntılı bir X-Men projesi daha. Aynı Dark Phonenix gibi vizyon tarihi birkaç kez değişmiş, ek çekimleri çok çok fazla olan bir X-Men filmi daha. Her şey planlandığı gibi olursa, 2019’da 2 tane X-Men projesi gelecek. Ne kadar başarılı olacakları, bu kadar sıkıntıdan sonra ne kadar kaliteli olacakları merak konusu. Aslında Gambit’in de 2019’da vizyona girmesi bekleniyordu ancak ileri yıllara atılmış. Bu filmin başına da her an aynı şey gelebilir, hiç sürpriz olmaz. 2017’de yayınlanan fragmanı izlemek isteyenler, tıklayın buraya.

Son güncelleme: 5 Mart 2019

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER