MAALESEF KÖTÜ HABERLER GETİRDİK! Ben Affleck BATMAN’i oynamayı bırakacak gibi görünüyor!

YAPMAAAAA...

Ben Affleck’in Batman olacağını ilk kez duyduğumuz zamanları şöyle bir hatırlayalım. Kendisinin Batman olacağını açıklandıktan sonra kimisi çok sevindi kimisinin kafasında soru işaretleri oluştu. Çünkü sinemada en son Christian Bale Batman olarak görülmüştü ve bir anda çok büyük bir değişim olacaktı. Christian Bale fanboyları, yerine hiç kimseyi yakıştıramayacaklardı o yüzden onları direk ciddiye almadan bu kısmı geçiyoruz. Affleck’in Batman kostümü içerisinde görselleri yayınlandı, setten görseller geldi, fragmanlar falan derken kendisinin Batman oluşu bir hayli hoşumuza gitmeye başladı. Bir de üstüne Batman v Superman yayınlanınca ideal Batman olduğunu kesin olarak görmüş olduk.

Yıllar boyunca izlediğimiz filmler, animasyonlar, okuduğumuz çizgi romanlar falan derken hepimizin kafasında oluşan bir Batman figürü var. Ben Affleck tam olarak oydu işte. Gözümüzü kapatıp Batman’i hayal ettiğimizde resmen Ben Affleck’i görüyorduk.

BvS’de kendisini çok beğenip daha fazla projede görmek istiyorduk ki, solo Batman filmi -ya da filmleri- çıkacağını ve Ben Aflleck’in hem yönetmen hem de senarist koltuğunda oturacağını duyduk. İnanılmaz hoşumuza giden bir haber daha gelmişti. Sonrasında olaya Matt Reeves dahil oldu, Ben Affleck yönetme ve yazma işinden ayrıldı. Projede sıkıntılar oldu, Ben Affleck’in bırakacağı söylendi, bizi korkutan bir sürü söylenti çıktı. Sanki biz onu Batman olarak ne kadar sevdiysek, bir şeyler onu bizden ayırmak için o kadar uğraşıyordu. Ardından bu yılki San Diego Comic-Con’da Affleck; “Batman’i oynamak çok havalı, bunu yaptığım için çok şanslıyım.” gibi bir cümle sarf etti ve yüreklerimize su serpti.

Şimdi Justice League’in başlamasına çok çok az vakit kalmışken Ben Affleck, USA Today‘e öyle bir açıklama yaptı ki, artık sinirlerimizi bozmaya başladı. Bi’ karar ver be adam! Neden umutlandırıp da utandırıyorsun?! Şu anlık “Yalnızca üzerinde düşündüğü bir şey” olduğunu belirterek şunları söyledi 45 yaşındaki oyuncu:

“Matt Reeves’in yönettiği Batman filmiyle ilgili düşünüyorum. Bunu sonsuza kadar devam ettirmezsiniz. O yüzden zarif ve havalı bir şekilde bunun dışına çıkmanın yolunu bulmak istiyorum.”

Affleck’in söylediklerinin, The Hollywood Reporter‘ın Temmuz ayında ortaya attığı iddialarla örtüşmesi de gerçekten dikkat çekici. The Hollywood Reporter, DC’nin geçen yıl Ben Affleck’in ilk kez Batman’i canlandırdığı Batman v Superman’den beri Aflleck’i “zarif” bir şekilde rolden çıkarmayı istediğini yazmıştı.

Bütün bunlar gösteriyor ki; ileride çıkacak solo Batman filmi, Ben Affleck’i son kez Batman olarak görüşümüz olabilir. Biz, Ben Affleck Batman’i oynamayı bırakırsa gerçekten çok üzülürüz. Birçok kişinin de aynı duyguları hissedeceğine eminiz. Hadi be DC, ne istiyorsa halledin de gönlünü yapıverin şu adamın! N’olursunuz be, çok mu şey istiyoruz?

Ee, siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER