LeBron James, parkelerden sonra BEYAZ PERDENİN de yıldızı olmaya geliyor!

Kral, eğlence sektörünün her alanında yer alıyor...

Mağarada yaşamıyorsanız biliyorsunuzdur: LeBron James, Los Angeles Lakers’a transfer oldu. 2016 yılında Cleveland’a getirdiği şampiyonluk sonrası işler pek istediği gibi gitmedi. Yani o takıma rağmen yine finale çıkmayı başardı ancak finalde hezimete uğradığını söylesek abartmayız. Artık yaşı ilerliyor, şampiyonluk sayısını arttırmak ve NBA tarihine yazılan ismini daha kalıcı hale getirmek istiyor. Bundan dolayı güzel bir proje sunan Lakers’ı tercih etti. Cavs destekçileri bu kararına hiçbir tepki vermedi. Bundan seneler önce Cavs’tan Miami Heat’e transfer olduğu zaman gelen tepki inanılmaz bir seviyedeydi. Formalarını yakan taraftarlar, onu hain ilan etmişti. Miami’den dönüp şampiyonluk kazandırdığında kendini affettirdi. Çünkü bırakın basketbolu, Cleveland şehri hiçbir profesyonel sporda 52 yıldır şampiyon olamamıştı. Ta ki 2016’da LeBron James ve arkadaşlarının zaferine kadar. Böyle bir lanetten şehri kurtardığı için ona saygıları inanılmaz seviyede arttı. O yüzden bu kez Cavs’tan ayrılıp Los Angeles’a gittiğinde herkes ona teşekkürlerini iletti. Tepki göstermenin saygısızlık olacağını söyledi Cavs taraftarları. Kariyerinde Kral’a başarılar dilediler. Biz de diliyoruz. O, gerçekten özel biri ve Kobe’nin Los Angeles şehri için bıraktığı bayrağı devralmaya geliyor.

LeBron James, Trainwreck filminde kendini canlandırıyor.

Gelelim konumuza. LeBron James, Los Angeles’a gelerek Hollywood’a da oldukça yakınlaşmış oldu. Tabii bu durumu değerlendirdi. Bakarsınız basketbol kariyeri bitince bu sektöre geçer. Variety‘nin haberine göre LeBron, Paramount’la ortaklaşa yapmak üzere Steve Mallory’nin yazdığı bir komedi filmi senaryosunun haklarını satın aldı. LeBron’un da filmin başrolü olacağı konuşuluyor. Aslında LeBron’un daha önceden Space Jam 2’nin başrolünde yer alacağı açıklanmıştı ancak proje bazı aksaklıklar sebebiyle iptal edilmişti. Onun dışında LeBron’un yer aldığı 1-2 film var ancak onlarda da çok küçük sahnelerde kendini canlandırıyor. Yani eğer söylentiler doğruysa bu onun gerçek anlamda ilk sinema performansı olur. LeBron, bu satın alımı Lakers’la yüz milyonlarca dolarlık bir anlaşma yaptıktan kısa süre gerçekleştirdi. Demek ki aklında varmış böyle bir plan. Onun dışında NBA 2K19’un 20. yıl özel kapağında da yer alacak.

Anlayacağınız Kral’ı oldukça aktif bir sene bekliyor. Bakalım Lakers, Golden State’in kurduğu inanılmaz kadronun üstesinden gelip şampiyon olabilecek mi?

Kategori
FİLMSPOR
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER