KEVIN FEIGE açıkladı: SPIDER-MAN ve VENOM, aynı filmde buluşabilecekler mi?

Güzel haberlerde bugün...

Bildiğiniz gibi Spider-Man karakteri Marvel Sinematik Evreni’nde yer almıyordu. Hakları Sony’de olduğu için, Sony’nin çektiği filmlerde yer alabiliyordu sadece. Sonrasında Marvel ve Sony anlaştılar; Marvel, Spider-Man’i kısmen kullanabilir hale geldi. Tom Holland role seçildi, birkaç filmdir de başarıyla bu rolde yer alıyor. Şöyle karışık bir durum var ki, Spider-Man hem Marvel hem de Sony’nin evrenlerinde yer alıyor. Ama Marvel’daki diğer karakterler Sony’nin evreninde yer almıyor. Sony’nin Venom gibi Spider-Verse içerisinde yer alan filmlerinin geçtiği Dünya, Peter Parker’ın da yaşadığı Dünya. Spider-Man’in solo filmlerinde Marvel pek söz sahibi olamıyor ve haliye Sony de, Spider-Man ve Venom gibi iki tane çok sevilen karakterini aynı filmde buluşturup paraların akmasını ister. Kim istemez ki?

CinemaBlend, Marvel başkanı Kevin Feige’ye sordu: Spider-Man ile Venom’un birlikte olduğu bir filmi izlememizin ihtimali nedir? Feige de cevapladı:

“Bence bu muhtemelen Sony’e kalmış bir şey. Sony, bu karakterlerin ikisine de sahip. Başka bir Venom filmi için planları var mı veya bir şeyler yapmaya başladılar mı bilmiyorum. Ancak muhtemelen, bu (crossover) bir noktada gerçekleşir.”

Gördüğünüz gibi Kevin Feige, bu konuda net bir şey söylemese de muhtemel bir olay olduğunu belirtiyor. Ancak öyle çok heyecanlı da değil kendisi bu konuda. “Harika olurdu!” gibi bir açıklama yapmamış. İşlerin Sony’nin elinde olduğunu söylüyor. -Ki Sony, Spider-Man’siz Venom’dan beklenmedik seviyede başarı elde etmişken Spider-Man’i de katıp ortak bir filmle nasıl bir para kazanır düşünemiyorum. Bana sorarsanız önümüzdeki 5 yıl içinde böyle bir film muhtemel.

Siz ne diyorsunuz?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER