KEREM ULUÇAY’ın yeni kısa filmi SİFTAH’ın fragmanı yayınlandı!

Ekibimizden Kerem Uluçay, “Siftah” ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor...

Yazar ekibimizden Kerem Uluçay’ın yazıp yönettiği “Siftah” adlı kısa filmin fragmanı kendisinin YouTube kanalında yayınlandı. Film, garip giyimli bir hırsızın girdiği bir evde evin oğlunu öldürüp olay mahallinden sadece bir kasa limon çalarak ayrılmasını konu ediniyor.

Siftah, Filmler ve Filimler ile T-World’ün birlikte düzenlediği kısa film yarışmasında 53 filmin içinden finalist seçilmişti.

5 Ağustos saat 20.00’da Filmler ve Filimler YouTube kanalından yapılacak canlı yayında halk oylamasıyla yarışmanın birincisi belli olacak. Film ise 3 Ağustos’ta YouTube’da yayında olacak. Siftah kısa filminin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ben, fragmanı gerçekten beğendim. Spoiler’ın miktarı tam ayarında olmuş çünkü gerçekten merak uyandırmayı başarırken filmin zevkini de kaçırmıyor. Fragmanda gösterilen çekim açıları ve renkler de gerçekten hoşuma gitti. Siz de fragmanı nasıl bulduğunuzu yorum atarak belirtirseniz sevinirim.

Filmin posteri de görsel anlamda harika bence:

Geyikdolu ekibi olarak Kerem’e yarışmada başarılar diliyoruz, halk oylamasında da siz okurlarımızın desteklerinizi bekliyoruz!

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER