KATHERINE LANGFORD’u ENDGAME’de görememiştik, yönetmenler hangi rolde olduğunu açıkladı!

Merak ettiğimiz bir soruya daha cevap bulduk...

13 Reasons Why dizisinin yıldızı Katherine Langford’un Avengers: Endgame kadrosuna katıldığı açıklanmıştı. Ancak kendisini filmde görememiştik. Bunun sebebini merak ediyorduk ki Russo Kardeşler bizi aydınlattı.

*Bu yazıda Avengers: Endgame hakkında spoiler olacak.

Happy Sad Confused podcast’ine katılan Russo Biraderler, Katherine Langford’un Tony Stark’ın kızı Morgan Stark’ın büyümüş hali olduğunu açıkladı. Aynı tahmin ettiğimiz ancak filmde göremediğimiz gibi. Biz çok uzun zaman önce bunu size sosyal medya hesaplarımızdan aktarmıştık.

Bildiğiniz gibi Tony Stark, Thanos ve arkadaşlarını yok etmek için Sonsuzluk Taşları’nı kendi kostümüne almış ve kendini feda ederek parmağını şıklatıp hayatını kaybetmişti. Tabii bunu yaparak dünyayı kurtarmış olsa da eşi ve çocuğunu yalnız bırakmış oldu. Katherine Langford ile de Morgan’ın babasını affettiği bir sahne çekilmiş. Ancak sonrasında kafa karıştırıcı olabileceği için bu sahne filmden çıkarılmış.

“Aklımızda, Tony’nin metafiziksel bir yola girdiği, Tony parmağını şıklatırken Thanos’un Morgan’ı gördüğü bir fikir vardı. Bu yolda Tony’nin kızının büyümüş hali görünüyordu. Test gösterimi yaptık ve bunun çok kafa karıştırıcı olduğunu fark ettik. Bu olayla ilgili fark ettiğimiz şey, kızıyla hiçbir duygusal bağ hissetmememiz oldu. Zaten karmaşık bir film için çok kafa karıştırıcı olurdu.”

Arkadaşlar, bu açıklamayı okurken bile kafam karıştı ve İngilizce’den tam olarak doğru çevirebildiğime emin değilim. Biz burada okurken bile tam anlayamıyorsak, iyi ki filme konmamış bu sahne.

Şimdi konuyla pek alakası olmayan ancak hep aklıma gelen bir şeyi size aktarmak istiyorum. Böyle MCU olsun, DCEU olsun ya da başka bir evren diyelim. Küçük rollerle bu evrendeki herhangi bir filmde oynayan oyuncular için durum çok kötü bence. Çünkü şu an dünyada en çok izlenen filmler bunlar ve siz herhangi bir rolde bir kere oynadıysanız bir daha başka bir rolle giremiyorsunuz. Tüm filmler aynı dünyada geçtiği için tek şansınız var ve onu da küçük bir rolle harcayabilirsiniz.

Katherine Langford için bu geçerli değil gerçi çünkü sahnesi yayınlanmadı. Ben genel anlamda konuşuyorum.

Neyse bunu da söylediğime göre bu yazıyı bitirelim artık.

Siz ne diyorsunuz bu sahne hakkında? Filmde olmasını ister miydiniz?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER