KADINLAR NE İSTER filminin yenisi geliyor ancak bu sefer durum biraz farklı: “ERKEKLER NE İSTER”

Detaylar aşağıda...

Yüksek ihtimalle fark etmişsinizdir, sinema sektöründe son yılların modası; aynı filmin, farklı cinsiyetlerin oynadığı versiyonunu çekmek. Bu moda, Mel Gibson ile Helen Hunt‘ın başrollerini paylaştığı 2000 yapımı Kadınlar Ne İster filmine de yansıdı. Yüksek ihtimalle izlemişsinizdir ama izlemediyseniz de filmin olayını şöyle bir özet geçeyim: Nick Marshall isimli adam (Mel Gibson) geçirdiği bir kaza sonucu kadınların tüm düşüncelerini okuyabilir hale geliyor ve ilk başlarda hiç hoşuna gitmeyen bu olayı sonrasında bir avantaj haline getiriyor. Filmde Nick, reklamcılık sektöründe çalışıyor ve kadınların düşüncelerini okuyarak işinde yükselmeye de uğraşıyor. Kadınları tanımak ve anlamak için bu yeteneğini kullanan Nick’in başından geçen komiklikleri ve aldığı dersi seyrediyoruz.

Şimdi de farklı oyuncular ve farklı bir konuyla aynı filmin ters cinsiyetli halini izleyeceğiz. Gerçi farklı bir konu dedim ama aslında konu ilk filme çok yakın. Erkekler Ne İster filminde, Taraji P. Henson‘u bir basketbol menajeri olarak seyredeceğiz. Erkeklerin domine ettiği bir sektörün içinde kaldığı için zorlanan Henson, erkeklerin düşüncelerini okuyabilir hale gelecek ve onlardan bir adım öne geçecek.

Adam Shankman’ın yöneteceği açıklanan filmde Taraji P. Henson’a Tracy Morgan eşlik edecek. Tracy Morgan, bir NBA yıldızının babasını canlandıracak.

Valla ben ilk filmi keyif alarak izlemiş biri olarak bu filmden de umutluyum. Konusu ilgi çekici, oyuncuları tanıdığımız yüzler ve sporcuların hayatı, komedi malzemesi çıkarılabilecek bir konu.

Ee siz ne diyorsunuz?

 

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER