Justice League’in süresi SONUNDA resmi olarak belli oldu! OH BE!

Bu sefer gerçekten belli oldu...

“Niye bu kadar sevindiniz hocam?  ‘Oh be’ falan abartı olmadı mı?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Justice League’in süresinin belli olmasına bu kadar sevinsek tabii ki abartmış olurduk. Ancak biz, orada burada dönen söylentileri artık görmeyeceğimiz için bu kadar sevindik. Günde 5-10 kere Justice League süresiyle ilgili haber görünce gerçekten bunalıyor insan. 

Justice League resmi sosyal medya hesapları sayesinde günlerdir süren bu belirsizlik sona erdi. Resmi hesaplar, biletlerin satışa çıktığını açıkladı ve bilet satın almak isteyenler için bir link verdi. Linke girildiğinde karşınıza ön gösterim ve normal gösterime bilet satın almanız için uygun sinema salonları çıkıyor.

Warner Bros’un gösterim için anlaştığı AMC Theatres’ın sitesine baktığımızda Justice League’in resmi süresini görüyoruz.

Sizin de gördüğünüz gibi Justice League, 119 dakika yani 1 saat 59 dakika olacak. DCEU’nun şu ana kadarki en kısa filminin Justice League olacak olması hayranların tepkisini şimdiden toplamaya başladı.

Bu filmde Justice League üyelerini tanıtmaları da gerekecek çünkü şu an solo filmi çıkan yalnıza Wonder Woman var. Sizce 1 saat 59 dakika yeterli olacak mı? Düşüncenizi yorum atmayı unutmayın!

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER